Titulinis » Naujienos » Trečioji iš eilės D.Zubraus ekipos pergalė NHL pirmenybių reguliariajame sezone (VIDEO)

2015-03-21
BNS informacija
Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į vienuoliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (31 pergalė ir 40 pralaimėjimų; 73 tšk.) klubas.

Penktadienį svečiuose 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) įveikė Rytų konferencijos ir absoliučią lygos autsaiderę Bafalo "Sabres" (20 pergalių bei 51 pralaimėjimas; 47 taškai) komandą.

Per beveik 16 žaidimo minučių (15:54) lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus ir trečiajame kėlinyje (50:43) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 63 šio sezono mačus - 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 40 baudos minučių.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Steve'as Bernieras (29:08 ir 33:53), vieną - Jordinas Tootoo (48:14), o "Devils" vartininkas Keithas Kinkaidas atrėmė 28 arenos šeimininkų metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mattas Moulsonas (51:41), o "Sabres" vartininko Anderso Lindbacko sąskaitoje - 24 atremti svečių metimai.

Kitose penktadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Tampos "Lightning" ekipa 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) nugalėjo Detroito "Red Wings" komandą, o Anahaimo "Ducks" klubas po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0) privertė pasiduoti Kolorado "Avalanche" ledo ritulininkus.