Titulinis » Naujienos » Trijų įvarčių deficitą neutralizavęs "Kaunas Hockey" pratęsime įveikė "Baltų Ainius"

2021-02-20
Lietuvos ledo ritulio čempionate įvyko paskutinis šio sezono reguliaraus sezono Kauno derbis.

Nieko nelėmusiose rungtynėse „Baltų Ainiai“ reguliarųjį sezoną užbaigė pirmą kartą šiame sezone atimdami taškus iš principinių varžovų iš Kauno – „Kaunas Hockey“ komandos. Tiesa, jiems pergalės iškovoti nepavyko: pratęsime 5:4 triumfavo „Kaunas Hockey“ atstovai.

Abi ekipos šiomis rungtynėmis baigė reguliarųjį sezoną, o būtent jos tarpusavyje susitiks ir dėl vietos finale.

„Baltų Ainiai“ savo ambicijas šiose rungtynėse rodė nuo pat rungtynių starto: jau šeštąją rungtynių minutę jie turėjo dviejų įvarčių pranašumą. Pirmuosius įvarčius rungtynėse pelnė Yevgenijus Lukinas (04:30, rez. perd. Nikita Svarjovas) ir Nikita Svarjovas (05:42, rez. perd. Makaras Tokarevas).

Varžovų problemas „Ainiai“ dar labiau pagilino startavus antrajam kėliniui, kai kiekybinį pranašumą realizavo Nikolajus Parshakovas (21:05, rez. perd. Nicholasas Langas, Norairas Hovsepjanas). Visgi, ilgai išlaikyti trijų įvarčių pranašumo jiems nepavyko.

Kiekybinio pranašumo metu Egidijus Binkulis (23:16, rez. perd. Vytautas Jagelavičius, Pavelas Pravilo) atidarė „Kaunas Hockey“ įvarčių sąskaitą, o kėliniui įpusėjus dar vieną daugumą realizavo jau Vladislavas Shishkovas (33:02, rez. perd. Eduardas Chekmaryovas, Remigijus Guoga). Negana to, lygos lyderiams pavyko ir išlyginti rezultatą, kai tiksliai ataką užbaigė Grigorijus Vorobyovas (E. Chekmaryovas, V. Shiskovas).

Trečiojo kėlinio metu „Baltų Ainiai“ surado būdų dar kartą įgyti pranašumą iki trečiojo kėlinio pabaigos likus penkioms minutėms, pasižymėjus Norairui Hovsepjanui (55:17, rez. perd. N. Langas, Marekas Malinsky).

Nedėkingoje situacijoje atsidūrusi „Kaunas Hockey“ komanda jau ne pirmą kartą šiame sezone išsigelbėjo vartininką keisdami šeštuoju aikštės žaidėju. Artūrui Pavliukovui užleidus vietą aikštės žaidėjui, Eduardas Chekmaryovas išgelbėjo komandą išplėšdamas pratęsimą (59:23).

Pratęsimo metu „Kaunas Hockey“ greitai surado dar vieną progą ir Egidijus Binkulis įvarčiu iškovojo savo komandai pergalę (61:22)