Titulinis » Naujienos » Trijų lietuvių „Comet“ turėjo susitaikyti su apmaudžiu pralaimėjimu

Trijų lietuvių „Comet“ turėjo susitaikyti su apmaudžiu pralaimėjimu

2018-09-29
Norvegijos antros lygos pirmenybėse šeštadienį su pirmuoju pralaimėjimu teko susitaikyti Jauniui Jasinevičiui, Pauliui Gintautui, Ugniui Čižui bei jų atstovaujamai „Comet“ ekipai.

Trijų lietuvių klubas įpusėjus antrajam kėliniui dar pirmavo 3:0, tačiau vėliau praleido penkis įvarčius be atsako ir išsigelbėti nebesugebėjo – patyrė nesėkmę 4:5 prieš „Hasle/Loren“ ekipą.

Šios rungtynėse U. Čižas ir P. Gintautas pelnė po įvartį, o J. Jasinevičius atliko rezultatyvų perdavimą. Pastarasis taip pat kartą metė į vartus ir mačo pabaigoje užsidirbo 10 minučių drausminę nuobaudą. 67% ritulio įmetimų laimėjęs U. Čižas ant nubaustųjų suolelio praleido 2 minutes bei pasižymėjo vieninteliu savo metimu, o P. Gintautas šiame mače į vartus metė tris kartus.

Pirmoji sezono nesėkmė „Comet“ nubloškė net į penktą Norvegijos antros lygos pirmenybių vietą. Spalio 3 dieną lietuvių atstovaujama ekipa stos į dar vieną akistatą su šiandien juos įveikusia „Hasle/Loren“ komanda.