Titulinis » naujienos » Trileris tarp Vilniaus „Ober-Haus“ ir Kauno „Velnių“ baigėsi kauniečių pergale

Trileris tarp Vilniaus „Ober-Haus“ ir Kauno „Velnių“ baigėsi kauniečių pergale

2018-03-16
Kovo 15-osios vakarą, kol Kaune vyko lemiama Lietuvos čempionato pusfinalio kova tarp Vilniaus „Hockey Punks“ ir „Kaunas Hockey“, ne mažiau atkaklus mūšis virė Vilniuje, kur šeimininkai „Ober-Haus“ varžėsi su Kauno „Velniais“. Kaunas tą vakarą triumfavo dukart – „Ober-Haus“ komanda nugalėta rezultatu 3:4 (0:1, 3:1, 0:2). Net surinkę 26 baudos minučių kapitalą „Velniai“ atsirevanšavo už pirmajame rate Kaune patirtą skriaudą, kai teko pripažinti „Ober-Haus“ pranašumą.

Pirmajame kėlinyje varžovai kurį laiką tikrino vieni kitų jėgas, apsikeitė keletu pavojingų atakų, kol 17-ąją minutę „Ober-Haus“ vartininką Kristupą Pranckietį parklupdė ir įvartį pelnė Simas Bakus (0:1). Perdavimą atliko Benas Jakšys.

Kauno „Velniai“ tempo nemažino ir pačią pirmąją antro kėlinio minutę į savo sąskaitą įsirašė dar vieną įvartį. Įvarčio autorius – Tadas Čepkauskas (0:2), perdavimas – iš Virginijaus Janušausko. „Ober-Haus“ ginklų nesudėjo ir suorganizavo dvi greitas atsakomąsias atakas. Po to, kai privertė savo oponentus prasižengti, vilniečiai išnaudojo kiekybinę persvarą: 28-ąją minutę įvartį pelnė Remigijus Valickas (1:2).

Netrukus kilęs konfliktas, kurio metu Vilniaus komandos atstovas Barry Nabuurs kumštelėjo kaunietį, iššaukė emocingą Beno Jakšio reakciją, dėl kurios jam buvo skirta 10 min. drausminė nuobauda. Iškart po to vilniečio Andrejaus Silino įvartis išlygino rezultatą (2:2). 36-ąją minutę, po Vytauto Krištopavičiaus perdavimo, tikslą pasiekė „Ober-Haus“ žaidėjo Artūro Blažinsko smogtas ritulys (3:2).

Trečiajame kėlinyje priešininkai ėmė kovoti dar kiečiau: kauniečiai du kartus iš eilės buvo nubausti už neleistiną puolimą, po vieną komandų atstovų vėl buvo pasodinti už grubų elgesį. „Ober-Haus“ komanda įgyto trapaus pranašumo neišlaikė: po Karolio Janušausko perdavimo 49-ąją minutę ritulį į vartus pasiuntė kaunietis Virginijus Janušauskas (3:3). Senkant paskutinei pagrindinio rungtynių laiko minutei, kai jau atrodė, kad prireiks pratęsimo, Kauno „Velniai“ pademonstravo charakterį: 60-ąją minutę, po Beno Jakšio perdavimo, lemiamą įvartį įmušė Tadas Čepkauskas (3:4).