Titulinis » Naujienos » Tris įvarčius įmušęs J.Jagras atvedė „Devils“ į užtikrintą pergalę

Tris įvarčius įmušęs J.Jagras atvedė „Devils“ į užtikrintą pergalę

2015-01-04
Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos kaimynių dvikovoje įtikinamą pergalę šventė Dainiaus Zubraus atstovaujama Naujojo Džersio „Devils“ ekipa.

Ji namuose 5:2 (3:0, 2:1, 0:1) nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ledo ritulininkus ir nutraukė dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją.

D.Zubrus rungtyniavo beveik septyniolika minučių (16:51), laimėjo 100 proc. išmetimų, tačiau nesmūgiavo į vartus ir išvengė baudos minučių.

Antrojo kėlinio viduryje „Devils“ pirmavo net 5:0, tačiau vėliau „Flyers“ sugebėjo sušvelninti rezultatą.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Jaromiras Jagras, kuris pelnė net tris įvarčius (13:20, 19:56 ir 32:32). Po kartą „Devils“ gretose pasižymėjo Patrikas Eliasas (15:42) ir Scottas Gomezas (29:35).

„Flyers“ gretose po įvartį pelnė Andrew Macdonaldas (36:38) ir Vincentas Lecavalieras (45:59).

„Devils“ per 41-erias rungtynes yra iškovojusi keturiolika pergalių ir su 35 taškais užima keturioliktą Rytų konferencijos vietą, tuo tarpu „Flyers“ per 39-erias rungtynes yra iškovojusi tiek pat pergalių (35 tšk.) ir užima tryliktą poziciją.

Kiti rezultatai:

Bostono „Bruins“ - Otavos „Senators“ 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) (po pratęsimo)
Los Andželo „Kings“ - Nešvilio „Predators“ 6:7 (1:3, 2:2, 3:1, 0:1) (po pratęsimo)
Niujorko „Rangers“ - Bafalo „Sabres“ 6:1 (4:0, 2:1, 0:0)
Pitsburgo „Penguins“ - Monrealio „Canadiens“ 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Vinipego „Jets“ - Toronto „Maple Leafs“ 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
Dalaso „Stars“ - Minesotos „Wild“ 7:1 (1:0, 5:1, 1:0)
Arizonos „Coyotes“ - Kolambuso „Blue Jackets“ 6:3 (1:0, 3:2, 2:1)
Vankuverio „Canucks“ - Detroito „Red Wings“ 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
San Chosė „Sharks“ - Sent Lujo „Blues“ 2:7 (2:2, 0:2, 0:3).