Titulinis » Naujienos » Triukšmingai sirgalių palaikomi Juodupės ledo ritulininkai iškovojo trečią vietą!

2015-03-22
Sekmadienį Eletrėnuose karšta - keturios geriausios Lietuvos ledo ritulio čempionato komandos kovoja dėl apdovanojimų.

Mažo miestelio didelė meilė ledo rituliui padėjo „Juodupės“ komandai net 7:2 (2:1, 2:1, 3:0) sutriuškinti Elektrėnų „Lokius - Poseidoną“ ir pirmą kartą istorijoje iškovoti bronzos medalius.

Pusfinalyje „Juodupė“ 0:6 neatsilaikė prieš Kaliningrado „Delovaja Rus“ ekipą, o „Lokiai - Poseidonas“ 1:4 turėjo pripažinti Kauno „Baltų ainių“ pranašumą.

Su būgnais gausiai susirinkę „Juodupės“ komandos sirgaliai sukūrė tokią atmosferą, kad Elektrėnų ekipa turėjo jaustis lyg žaistų išvykoje.

Nuo pat pirmųjų minučių aktyvesni buvo „Juodupės“ ledo ritulininkai. Įpusėjus kėliniui po elektrėniečio Nicko Aubino klaidos aikštės viduryje į greitą ataką nuskubėjęs Rokas Bazys (8:05) atsidūrė vienas prieš vartininką ir įmušė pirmąjį įvartį bei išvedė „Juodupės“ komandą į priekį - 1:0.

Po keturių minučių Ernestas Trukšnys (12:00) gavo puikų perdavimą iš komandos draugo ir nuskubėjęs į greitą ataką suklaidino Gediminą Ramanauską ir nuginklavo varžovų vartininką Andrių Kaminską (2:0).

Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Elektrėnų ekipa. Atsigavę po dviejų varžovų įvarčių elektrėniečiai sukūrė keletą pavojingų atakų, o iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes Lukas Veželis po puikaus Artūro Visocko perdavimo įmušė įvartį į Donato Žukovo ginamus vartus ir sumažino elektrėniečių deficitą iki vieno - 1:2.

Antrame kėlinyje užvirė dar aršesnė kova, kurioje netrūko susistumdyų. Įpusėjus kėliniui puikų perdavimą per beveik visą aikštę gavęs Artūras Katulis (28:59) pasiuntė ritulį į vartus ir sugrąžino „Juodupei“ dviejų įvarčų pranašumą (3:1).

Netrukus Juodupės komanda ir sirgaliai dar kartą galėjo džiaugtis, tačiau neilgai - dar vienas įmušas įvartis buvo neįskaitytas.

Po šio epizodo Elektrėnų ekipa susitelkė, o Marius Lomakinas (30:41) tiksliu smūgiu nuginklavo D.Žukovą ir sumažino deficitą iki vieno - 2:3.

Vėliau rungtynėse netrūko pražangų - per keturias minutes elektrėniškiai gavo 6 baudos minutes, o „Juodupės“ komanda - dvi. Žaidžiant keturi prieš tris „Juodupės“ ledo ritulininkas Aleksandras Pavlovskis atliko tikslų smūgį ir įmušė ketvirtą „Juodupės“ komandos įvartį (4:2).

Trečiame kėlinyje po Aurelijaus Kiščiūno (44:25) ir Manto Sakaičio (49:16) įvarčių „Juodupės“ ekipos pranašumas padidėjo iki keturių įvarčių (6:2), o elektrėniškiai palūžo.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei penkias minutes už nesportišką elgesį 20 baudos minučių gavo elektrėniškis Marius Lomakinas, kuris aikštę paliko neišvydęs rungtynių pabaigos.

Beveik šimto sirgalių palaikomi Juodupės ledo ritulininkai rungtynes baigė užtikrintai, o kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį pelnė M.Sakaitis (58:58).

Naudingiausiu žaidėju „Juodupės“ komandoje buvo pripažintas Rytis Vasiliauskas, o Elektrėnų komandoje - Rolandas Aliukonis.

Finalo rungtynės tarp „Delovaja Rus“ ir „Baltų ainių“ vyks 17:00 val.