Titulinis » Naujienos » Triumfavusi "Kaunas Hockey" komanda prarado vieną iš savo lyderių

Triumfavusi "Kaunas Hockey" komanda prarado vieną iš savo lyderių

2021-02-20
"Kaunas Hockey" informacija
Šeštadienį Kaune sužaistos paskutinės reguliariojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės. Dramatiškoje akistatoje, kurioje prireikė pratęsimo, pergalę iškovojo ir dar sykį pirmąją vietą sezono lentelėje užsitvirtino „Kaunas Hockey“. Jie į komandos „Baltų ainiai“ vartus įmušė viso 5 įvarčius, o į jų vartus įlėkė 4.
                                                          
Dramų ant ledo netrūko nuo pirmųjų žaidimo minučių. „Baltų ainiai“ įmetė pirmuosius ritulius ir laikė savo vartus sausus iki antrojo kėlinio pradžios. „Tikėjomės lengvesnio starto, greiti įvarčiai šiek tiek išmušė iš vėžių – akivaizdu, kad naujieji „Baltų ainių“ legionieriai iš Čekijos yra tai, ko šiai komandai reikėjo“, – sakė „Kaunas Hockey“ kapitonas Vytautas Jagelavičius. Anot jo, kovoti su šia komanda teko kiekviename aikštės kvadratiniame metre, ir tai buvo pats tikriausias miesto derbis. Būtent su šia komanda „Kaunas Hockey“ kovos ir atkrintamųjų etape: „Akivaizdu, kad nusileisti nenorės niekas, visi jaučiame sportinį pyktį, kovosime iki paskutinių švilpukų“, – po rungtynių komentavo kapitonas.
 
„Kaunas Hockey“ laimingą bilietą į pratęsimą ištraukė paskutinėmis trečiojo kėlinio akimirkomis, kai trenerio sprendimu aikštę paliko komandos vartininkas Artūr Pavliukov ir priešo tvirtovė buvo šturmuojama šešiese. Lemiamą ketvirtą įvartį, išlyginusį rezultatą, įmušė Eduard Chekmaryov, o penktąjį – Egidijus Binkulis.
 
„Rūbinėje nuotaikos pergalingos ir draugiškos – tik po pirmojo kėlinio buvo ir pakelto tono“, – atskleidė V. Jagelavičius. Jis negailėjo pagyrų progresuojančiam Egidijui Binkuliui: „Matosi, kad šis jaunosios kartos žaidėjas itin stipriai dirba ir stengiasi.“
 
Kaunietiškas derbis pareikalavo ir aukų – kelio traumą gavęs „Kaunas Hockey“ puolėjas Lukas Žukauskas, atrodo, šiemet komandai eiti tolyn nebepadės. „Tai didelis praradimas – juk Lukas pirmojo penketo puolėjas, teks strateguoti“, – sakė komandos kapitonas.
 
Pirmąsias Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalio atkrintamųjų rungtynes kauniečiai žais vasario 27 d.