Titulinis » Naujienos » Trys lietuviai pelnė po įvartį, o „Comet“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Trys lietuviai pelnė po įvartį, o „Comet“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės

2018-09-23
 Puikų sezono startą pratęsė Jaunius Jasinevičius, Paulius Gintautas ir Ugnius Čižas bei jų atstovaujama „Comet“ ekipa.

Antroje Norvegijos lygoje besivaržanti komanda sekmadienį 5:1 įveikė „Nidaros“ ekipą bei šventė antrąją pergalę iš tiek pat bandymų.

Šiose rungtynėse ir vėl puikiai žaidę lietuviai pelnė tris iš penkių komandos įvarčių, o pasižymėjo visi trys mūsų tautiečiai. Be įmušto įvarčio, keturis kartus į vartus smūgiavęs U. Čižas dar atliko ir rezultatyvų perdavimą bei laimėjo 33% ritulio įmetimų, o vieninteliu savo bandymu pasižymėjęs J. Jasinevičius užsidirbo dvi baudos minutes. Po U. Čižo tikslaus perdavimo ritulį į vartus pasiuntęs bei antrą turą iš eilės pergalingo įvarčio autoriumi tapęs P. Gintautas šiame mače atliko tris smūgius į varžovų vartus.

Po dviejų turų 6 taškus iš tiek pat galimų turinti „Comet“ Norvegijos antros lygos pirmenybėse dalijasi 1-2 pozicijomis su taip pat taškų nepraradusia „Narvik“ ekipa.