Titulinis » Naujienos » U-14 divizione trečią vietą užėmė Klaipėdos SKT

U-14 divizione trečią vietą užėmė Klaipėdos SKT

2015-04-26
 Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos U-14 divizione trečią iškovojo Klaipėdos SKT komanda, kuri savaitgalį sužaidė dvejas lemiamas rungtynes su pagrindine konkurente, Kaliningrado JTZ komanda.

Klaipėdos klubui tereikėjo 2 taškų per dvejas rungtynes ir tai buvo padaryta jau pirmuoju bandymu. Nors svečiai pirmavo 2:0, klaipėdiečiai rado jėgų perlaužti rungtynių eigą savo naudai ir užsitikrino bronzos apdovanojimus.

Antrose rungtynėse jau Klaipėdos klubas po pirmojo kėlinio pirmavo 4:0, tačiau svečiai nieku gyvu nenorėjo nusileisti ir išlygino rezultatą iki rungtynių pabaigos likus porai minučių iki trečiojo rungtynių kėlinio pabaigos.

Baudinių serijoje jau geriau sekėsi JTZ komandai.

Geriausiu Rusijos ekipos žaidėju buvo pripažintas Maksimas Kozlovas, Klaipėdos – Matas Mikalauskas.

Po dvikovos SKT komandai buvo įteikti bronzos medaliai.