Titulinis » Naujienos » U-14: Klaipėda augina naują vartų monstrą

U-14: Klaipėda augina naują vartų monstrą

2010-12-14
NVLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos U-14 divizione Latvijos Liepojos mieste du skaudžius pažeminimus patyrė Klaipėdos „Baltijos“ komanda, kurią rezultatais 12:0 (2:0, 1:0, 9:0) ir 21:2 (7:2, 9:0, 5:0) nugalėjo vietos „Liepajas metalurgs“ ekipa.

Jaunieji Latvijos ledo ritulininkai, kurių gretose vienas geriausių buvo klaipėdiečiams puikiai pažįstamas kretingiškis Emilijus Krakauskas, lengvai įveikė varžovus abiejose dvikovose.

Tiesa, pirmojoje dvikovoje po dviejų kėlinių latviai pirmavo daugiau nei švelniu skirtumu – 3:0. O antrosiose rungtynėse „Baltija“ sugebėjo pirmauti prieš varžovus net 7 su puse pirmojo kėlinio minutės. Tiesa, už tokį akiplėšiškumą lietuviams teko skaudžiai sumokėti.

Beje, „Baltija“ augina naują vartų monstrą Lauryną Lubį. Pastarasis prieš savaitę atšventęs 10 metų jubiliejų, per vieną dieną sugebėjo sužaisti 4 rungtynes – tris U-10 divizione Vilniuje, ir vienerias U-14 rungtynėse Klaipėdoje. Ir Latvijoje Laurynas puikiai gynė savo vartus, tačiau gerokai vyresni latviai buvo itin taiklūs.

Pirmosiose rungtynėse įvarčius pelnė: „Liepajas metalurgs“: Emilijus Krakauskas, Artūras Homjakovas po 3, Maksimas Ponomarenko 2, Robertas Štelmaheris, Mikas Aužinšas, Aleksandras Visockis, Magnusas Jakobsonas po1 įvartį.

Antrosiose: „Liepajas metalurgs“: Emilijus Krakauskas 4, Robertas Štelmaheris, Artūras Homjakovas, Magnusas Jakobsonas po 3, Gvido Jansonas, Aleksandras Visockis po 2, Kristersas Alonderis, Mikas Auzinšas, Sergejus Miščukas, Ričardas Plūme po 1 įvartį.
„Baltijai“: Artūras Žukaitis, Romanas Karavajevas po 1 įvartį.