Titulinis » Naujienos » U-14: Puikus L.Washco žaidimas padėjo Vilniaus GV įveikti SSM ir tapti čempionais

2015-04-26
Vilniaus GV keturiolikmečių ekipa padarė reikiamas išvadas, atsirevanšavo Elektrėnų SSM komandai už pralaimėjimą prieš penkiolika dienų bei tapo Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) U-14 diviziono čempionais.

Rungtynėse dėl čempionų titulo GV 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) įveikė SSM ekipą ir turnyrinėje lentelėje vos vienu tašku aplenkė elektrėniečius.

Į priekį GV ekipa išsiveržė jau šeštąją rungtynių sekundę - greitą įvartį pelnė Lukas Washco (00:06, T.Mažulis). Antrasis įvartis į SSM komandos vartus krito antrojo kėlinio viduryje, kuomet Justas Fedoravičius (39:58) nuginklavo varžovų vartininką Arkadijų Reiziną.

Trečiame kėlinyje L.Wascho (44:00, 49:02) pelnė dar du įvarčius, o Elektrėnų klubo deficitas išaugo iki keturių - 4:0.

Vienintelį įvartį trečiojo kėlinio viduryje SSM komanai pelnė Karolis Krasilnikovas (49:40).

Ketvirtąjį savo įvartį L.Washco (58:42) pelnė rungtynių pabaigoje ir atvedė GV komandą į užtikrintą pergalę.

Geriausiu turnyro vartininko pripažintas SSM žaidėjas Arkadijus Reizinas, geriausiu gynėju - „Geležinio vilko“ ledo ritulininkas Herkus Marcinkevičius o geriausiu puolėju - SSM žaidėjas Karolis Krasilnikovas.