Titulinis » Naujienos » U-20 ledo ritulio turnyras Ukrainoje: šeimininkai lietuvius įveikė tik po baudinių serijos (VIDEO)

2019-11-07
Ketvirtadienį Ukrainoje, Kijevo srities mieste Brovaruose startavo draugiškas Keturių tautų ledo ritulio turnyras, kuriame su bendraamžiais ukrainiečiais, lenkais ir baltarusiais susitinka Lietuvos U-20 rinktinė.

Lietuviams turnyras prasidėjo akistatą su šeimininkais. Tris kėlinius rungtynės vyko „sausai“, nugalėtojui išsiaiškinti nepakako nei pratęsimo, nei pirmosios baudinių serijos. Galiausiai taiklų metimą pavyko atlikti pasirodė ukrainiečių atstovui – šeimininkai ir įsirašė pirmąją turnyro pergalę.

Rinktinės renerių štabas turnyro startą įvertino neblogai, pripažindami, kad žaidėjams pritrūko tikslumo: „Ypač pagrindinio laiko pabaigoje sukūrėme daug progų, o visos 60 minučių bus gera medžiaga analizei – bet kuriuo atveju, šįvakar išskirti galima Suomijoje rungtyniaujančio vartininko Fausto Nausėdos pasirodymą“. Patys rinktinės nariai rungtynes vertina kaip motyvuojančią treniruotę.

Penktadienį 15:30 val. Lietuvos laiku mūsiškiai kausis su Baltarusijai turnyre atstovausiančiu Minsko „Dinamo“ klubu, šeštadienį 11 val. – su lenkais. Rungtynės bus transliuojamos internetu. Rinktinė kviečia visus stebėti rungtynes ir sekti Instagram kanalą „HockeyLietuva“.