Titulinis » Naujienos » Užtikrinta „Velnių“ pergalė prieš „Bizonus“

Užtikrinta „Velnių“ pergalė prieš „Bizonus“

2018-01-15
Ledo ritulio mėgėjų lygos rungtynėse, sausio 11-tą dieną vykusiose Kauno ledo arenoje, jėgas tarpusavyje išmėgino dvi šio miesto komandos. Savo aikštelėje rungtyniavę „Velniai“ rezultatu 7:2 (1:1, 4:1, 2:0) įveikė „Bizonų“ komandą.

Atkakli kova užvirė nuo pirmų susitikimo minučių. Abi komandos turėjo po progą sužaisti daugumoje, tačiau įvarčiai krito žaidžiant lygiomis sudėtimis. Pirmieji kėlinio viduryje į priekį įsiveržė „Velniai“. 14-tąją žaidimo minutę greitą ataką tiksliu metimu užbaigė Karolis Janušauskas (1:0, rez. perd. Andrej Voronov ir Saulius Barzda). Priešpaskutinę pirmojo rungtynių kėlinio minutę rezultatas tapo lygus – 1:1 (Elvinas Kotvickis, po Sergėjaus Kiršio ir Michailo Starkovo perdavimų).

Jau pirmąją antro kėlinio minutę „Velniai“ įsiveržė į priekį – 2:1. Gavęs tikslų perdavimą iš Virginijaus Janušausko savo progą išnaudojo Paulius Bigenis. Aktyviais veiksmais puolime „Velniai“ privertė varžovus prasižengti ir 26-tąją žaidimo minutę padidino skirtumą iki 3:1, realizavę įgytą dviejų žaidėjų pranašumą (Virginijus Janušauskas, po Beno Jakšio ir Karolio Janušausko perdavimų). Ketvirtasis įvartis į „Bizonų“ vartus krito 31-ąją minutę „Velniams“ žaidžiant mažumoje. Pasižymėjo Karolis Janušauskas (4:1). Po poros minučių „bizonas“ Vytautas Petraitis taikliu tolimu smūgiu sušvelnino rezultatą iki 4:2 (rez. perd. Linas Paražinskas ir Justas Misikonis).  Besibaigiant antrajam kėliniui dar vieną įvartį į „Velnių“ sąskaitą pridėjo Karolis Janušauskas (mažuma, rez. perd. Paulius Bigenis).

Greitu įvarčiu „Velniai“ pradėjo ir trečiąjį kėlinį. 41-ąją minutę ritulį į vartus nukreipė Paulius Bigenis (6:2 po Karolio Janušausko ir Tado Čepkausko perdavimų). 49-tąją minutę po individualaus prasiveržimo pelnytas Karolio Janušausko įvartis užtvirtino „Velnių“ pergalę – 7:2.