Titulinis » naujienos » Vartininkų manevrai: A.Pavliukovas pakviestas į NHL klubo peržiūrą, M.Armalis palieka „Sharks“ klubą

Vartininkų manevrai: A.Pavliukovas pakviestas į NHL klubo peržiūrą, M.Armalis palieka „Sharks“ klubą

2017-06-27
hockey.lt informacija
 Antradienį Las Vegase (JAV) naujojo NHL lygos klubo „Golden Knights“ stovykloje pasirodė ir lietuvis vartininkas, 20-metis Artūras Pavliukovas. Lietuvos ledo ritulio rinktinės vartų sargas sulaukė netikėto kvietimo NHL klubo stovyklą ir kartu su dar keturiais vartininkais bandys patekti į naujosios komandos sistemą.
 
A.Pavliukovas savaitę truksiančioje peržiūroje konkuruos su NHL naujokų biržoje pakviestais 18-mečiu  čeku Jiri Patera (161 šaukimas), 17-mečiu Maksimu Žukovu iš Rusijos (96 šaukimas), 20-mečiu kanadiečiu Logan`u Thompson`u ir 19-mečiu vartininku iš Kanados Griffenu Outhouse`u.
 
Lietuvį metus žaidžiantį keturiose skirtingose JAV jaunimo komandose stebėjo Šiaurės Amerikos skautai, o kvietimo į NHL klubo stovyklą jis sulaukė gegužę Klaipėdoje vykusiose jaunųjų talentų peržiūroje.
 
Vartininkas savo galimybes patekti į stipriausią pasaulio lygą vertina blaiviai ir tikisi kitiems metams užsitikrinti vietą vienoje iš geriausių JAV jaunimo lygų.
 
„Sąlygos čia idealios, stebina viešbučio komfortas, treniruočių sąlygos. Viskas idealu, tik sportuok. Žinoma, į NHL patekti būtų fantastika, tačiau tai šiek tiek tolimesnė svajonė. Dabar norėtųsi užsirekomenduoti stovykloje ir toliau būti klubo akiratyje. Jei pavyktų prasimušti į vienas geriausių JAV lygų USHL ar NCDC, tai būtų labai gerai ir galėčiau tobulėti su stipriausiu pasaulio jaunimu“,- hockey.lt svetainei sakė A.Pavliukovas.
 
Beje, oficiali NHL svetainė lietuvį pristato kaip pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono bronzos medalio laimėtoją.
 
 
 
Kitas lietuvis vartininkas Mantas Armalis palieka NHL klubo San Chosė „Sharks“ stovyklą.
 
Po sezono dukterinėje AHL lygoje metų sutartį su NHL klubu turėjęs lietuvis nesulaukė pasiūlymo sutartį pratęsti.
 
Praėjusį sezoną NHL lygoje juo domėjosi keli klubai. Į NHL M.Armalis atvyko iš Švedijos, kur dvejus metus žaidė Stokholmo „Djurgarden“ ekipoje, Švedijos elito lygoje.
 
 
 

Komentuoti

opa!!!, 2017-06-28 22:20:56
Šaunuolis!!!Sėkmės!!!