Titulinis » Naujienos » Varžovų pasipriešinimą įveikęs "Kaunas Hockey" išlaiko pirmaujančias pozicijas lygoje

2020-01-22
 „Kaunas Hockey“ komanda iškovojo dar vieną pergalę 2019-2020 metų Lietuvos ledo ritulio čempionato sezone.

Trečiadienį Kauno derbyje lygos lyderiai susidūrė su rimtu pasipriešinimu, bet galiausiai 6:3 įveikė jungtinę „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ ekipą. Nepaisant to, jog komandos šiame sezone demonstruoja visiškai skirtingus rezultatus, ši pergalė nebuvo lengva – „Kaunas Hockey“ oponentai tris kartus lygino mačo rezultatą, o prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė vos vienas įvartis.

Susitikimo pradžia nieko sunkaus „Kaunas Hockey“ klubui nežadėjo – jau pirmoje atakoje įvartį pelnė Petras Nausėda, kuris pasižymėjo sužaidus vos 33 sekundes. Visgi, Ilja Kuznecovas po septynių minučių sugebėjo rezultatą išlyginti ir atstatyti pusiausvyrą rungtynėse.

Dar pirmajame kėlinyje Kirylas Danilenka antrą kartą išvedė į priekį lygoje pirmaujančius šio mačo šeimininkus, bet „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ gretose kiekybinę persvarą realizavęs Marius Krikštanaitis į varžovų įvartį atsakė savuoju. Visgi, tiksint paskutinėms pirmojo kėlinio sekundėms Vasilijus Fedotovas leido „Kaunas Hockey“ klubui trečią kartą rungtynėse įgyti persvarą.

Antrojo kėlinio startas buvo sėkmingesnis jungtinei ekipai, kurioje dublį pasiekęs I. Kuznecovas ir vėl išlygino rezultatą. Tiesa, kaip ir prieš tai, ilgai išlaikyti tokio rezultato jam su komandos draugais nepavyko – pražanga suteikė galimybę „Kaunas Hockey“ klubui realizuoti kiekybinę persvarą, o V. Fedotovas pelnė antrąjį iš eilės įvartį, kuris šį kartą virto pergalingu įvarčiu.

Trečiojo kėlinio startą įvarčiu pradėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas Eduardas Chekmaryovas, o pačioje mačo pabaigoje tašką rungtynėse padėjo „Kaunas Hockey“ kapitonas Vytautas Jagelavičius.

„Kaunas Hockey“ vartus šiame mače gynė Artūras Pavliukovas, o jo kolega kitoje aikštės pusėje buvo Lukas Jakšys.