Titulinis » Naujienos » VHL pirmenybėse įvarčių sąskaitą atsidarė T. Kumeliauskas

VHL pirmenybėse įvarčių sąskaitą atsidarė T. Kumeliauskas

2018-11-04
Rusijos aukščiausioje lygoje (VHL) pirmąjį savo sezono įvartį pelnė Tadas Kumeliauskas, o jo klubas iškovojo triuškinamą pergalę.

Lietuvio atstovaujama Karagandos „Saryarka“ namuose net 6:1 sutriuškino „Buran“ klubą ir į savo sąskaitą įsirašė dešimtąją pergalę.

Šiose rungtynėse savo pirmąjį įvartį šiame sezone pelnė ir T. Kumeliauskas, kuris pasižymėjo antrojo kėlinio pabaigoje (36:22) pelnydamas ketvirtąjį savo ekipos įvartį. Tai buvo pirmasis lietuvio, kuris šiame mače per 9:17 min taip pat laimėjo 11 iš 14 ritulio įmetimų, rezultatyvumo balas per šešis VHL pirmenybėse sužaistus mačus.

Ši pergalė leido „Saryarka“ sugrįžti į 16-ąją poziciją VHL lygoje, kuri leistų sezoną pratęsti atkrintamosiose varžybose.