Titulinis » Naujienos » „Vilkai“ antrą kartą minimaliu skirtumu nugalėjo „Taurą“ (FOTO)

„Vilkai“ antrą kartą minimaliu skirtumu nugalėjo „Taurą“ (FOTO)

2017-04-22
Balandžio 20 d. vykusių rungtynių metu „Tauras“ neišnaudojo progos atsirevanšuoti „Vilkams“. Atkaklų mūšį rezultatu 3:4 (1:2, 1:2, 1:0) laimėjo LRML čempionato senbuviai „Vilkai“.

Pirmasis rungtynių įvartis priklausė „Taurui“: 6-ąją minutę, gavęs ritulį iš Mariaus Janulio į „Vilkų“ vartus taikliai smūgiavo Mantas Milašauskas (1:0). 17-ąją minutę už „Tauro“ žaidėjo klaidą teisėjas skyrė baudinį, kurį sėkmingai realizavo ir rezultatą išlygino „Vilkų“ žaidėjas Nikolajus Sazonovas (1:1). Baigiantis kėlinio laikui „Tauro“ gynybą pergudravo Andrejaus Jakuševo ir Slavomiro Slepčenko tandemas: 19-ąją minutę įvartį pelnė Andrejus Jakuševas (1:2).

Antrajam kėliniui „Tauras“ ant ledo grįžo su naujomis jėgomis. Sužaidę mažumoje keturi prieš penkis „Tauro“ ledo ritulininkai vėl prisivijo „Vilkus“: po Mindaugo Stirnos perdavimo įvartį pelnė Jarkko Roytta (2:2). Tačiau „Vilkai“ iniciatyvos iš savo rankų nepaleido. Per keturias minutes po įvartį įmušė Antanas Činskas (2:3) ir Erlandas Petrūnas (2:4).

Įpusėjus paskutiniajam kėliniui Jarkko Roytta pabandė reabilituoti savo komandą dar vienu taikliu metimu į „Vilkų“ vartus (3:4). Rungtynių pabaigoje „Vilkų“ gynėjai atlaikė stiprų varžovų puolėjų spaudimą („Tauras“ į pagalbą pasitelkė šeštąjį aikštės žaidėją). Paskutinis Andrejaus Jakuševo smūgis į tuščius „Tauro“ vartus nebuvo pakankamai tikslus – ritulys pračiuožė šalia vartų.

Prie „Vilkų“ pergalės daugiausia prisidėjo Nikolajus Sazonovas, Andrejus Jakuševas, Antanas Činskas, Erlandas Petrūnas (1 įvartis), Slavomiras Slepčenko, Aurelijus Petraitis (1 perdavimas).

„Tauro“ gretose pasižymėjo Jarkko Roytta (2 įvarčiai), Mantas Milašauskas (1 įvartis), Marius Janulis, Mindaugas Stirna (1 perdavimas).