Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksą“ nugalėjęs „Orakulas“ susigrąžino aukščiausią poziciją

Vilniaus „Feniksą“ nugalėjęs „Orakulas“ susigrąžino aukščiausią poziciją

2017-12-30
Gruodžio 28 d. Vilniuje pečius surėmė LRML čempionato senbuvis Naujosios Vilnios „Orakulas“ ir Mindaugo Kiero treniruojamas „Feniksas“. Paskutinėse šių metų rungtynėse ledo ritulio sirgaliai netikėtumo nesulaukė – „Orakulas“ savo pranašumą įrodė rezultatu 7:1 (1:1, 1:0, 5:0). Šešias iš aštuonių pergalių turintis „Orakulas“ sugrįžo į pirmąją LRML čempionato turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynių pradžioje vyko gana permaininga kova. Pirmasis įvarčių sąskaitą atidarė „Orakulas“: 13-ąją minutę „Fenikso“ vartus pasiekė Jurijaus Goriančikovo smogtas ritulys (1:0). Perdavimą atliko Aleksandras Gordinas. 15-ąją minutę vilniečiai atsirevanšavo. Po Aleksejaus Nepogodin perdavimo išlyginamąjį įvartį pelnė Povilas Jansonas (1:1).

Antrasis kėlinys pasižymėjo įtemptu žaidimu. „Orakulo“ ledo ritulininkai priešininkų vartus puolė itin intensyviai, tad „Fenikso“ jėgos buvo sutelktos į gynybą. Beveik visą kėlinį „Orakului“ nepavyko apeiti barjero. Tačiau „Feniksas“ neliko nenubaustas už vieno savo žaidėjų klaidą: „Orakului“ žaidžiant daugumoje, 25-ąją minutę gavęs ritulį iš Domanto Varnio taiklų metimą atliko Aleksandras Gordinas (2:1).

Paskutiniojo kėlinio metu situacija pasikeitė iš esmės. Aukštesnę pavarą įjungę Naujosios Vilnios žaidėjai ėmė krautis vis didesnį įvarčių pranašumą. 42-ąją minutę, po Vytauto Šalengos perdavimo gražų įvartį įmušė Vitalijus Daukševič (3:1), 45-ąją minutę iš Aleksandro Gordino gavęs ritulį įvartį pelnė Nikolajus Nogtevas (4:1). „Orakulo“ žaidėjas Domantas Varnys meistriškumą įrodė 47-ąją minutę, kai žaidžiant mažumoje pelnė individualų įvartį (5:1). 52-ąją minutę „Fenikso“ vartininkas neatrėmė antrojo Nikolajaus Nogtevo metimo (6:1). Perdavimą jam atliko Vladas Seniut. 57-ąją minutę „Orakulo“ puolimą rezultatyviai užbaigė iš Vitalijaus Daukševič ritulį gavęs Sergejus Bogdanovas (7:1).

Naujosios Vilnios „Orakulo“ komandoje sužibėjo: Nikolajus Nogtevas (2 įvarčiai), Aleksandras Gordinas (1 įvartis, 2 perdavimai), Vitalijus Daukševič, Domantas Varnys (1 įvartis, 1 perdavimas), Jurijus Goriančikovas, Sergejus Bogdanovas (1 įvartis), Vytautas Šalenga, Vladas Seniut (1 perdavimas).

Vilniaus „Fenikso“ gretose pasižymėjo Povilas Jansonas (1 įvartis) ir Aleksejus Nepogodin (1 perdavimas).