Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ neprilygo Kauno „Velniams“

Vilniaus „Feniksas“ neprilygo Kauno „Velniams“

2017-12-10
 Gruodžio 8-osios vakarą Vilniuje sužaistos rungtynės tarp Vilniaus „Fenikso“ ir Kauno „Velnių“. Nors jauna „Fenikso“ komanda davė atkirtį priešininkams, visgi liko nugalėti rezultatu 1:4 (0:0, 1:3, 0:1). Kauniečiai pakilo per vieną LRML čempionato turnyrinės lentelės poziciją – iš trečiosios į antrąją.

Jau nuo rungtynių pradžios Vilniaus komanda ėmėsi kietos gynybos taktikos. Visą pirmąjį kėlinį „Fenikso“ ledo ritulininkams pavyko apsiginti nuo „Velnių“ puolimo. Nė viena iš komandų įvarčių nepelnė.

Įvarčių sąskaitą komandos atidarė antrojo kėlinio pradžioje. 23-iąją minutę individualų įvartį pelnė „Velnių“ puolėjas Gints Jakobsons (0:1). „Feniksas“ priešininkams atitrūkti neleido: 27-ąją minutę ritulį į kauniečių vartus pasiuntė Povilas Jansonas (1:1). Visgi „Velnių“ ledo ritulininkai savo technika buvo pranašesni. Kauniečiai apėjo varžovų gynybą ir 31-ąją minutę Karolis Janušauskas, pergudravęs „Fenikso“ vartininką, įmušė įvartį (1:2). Perdavimą atliko Tadas Čepkauskas. Augant įtampai pasipylė abiejų komandų klaidos, tačiau nė viena iš komandų žaidimu daugumoje nepasinaudojo. Po Sauliaus Barzdos perdavimo 38-ąją minutę meistrišku smūgiu ritulį į vilniečių vartus įmušė Tadas Čepkauskas (1:3). Paskutiniąją kėlinio minutę, už sukeltas muštynes, teisėjai ant baudų suolelio ataušti pasodino du „Fenikso“ ir vieną „Velnių“ žaidėją.

Trečiasis kėlinys „Feniksui“ įvarčių neatnešė, o štai „Velnių“ atstovas Gintautas Šuliokas 47-ąją minutę savarankiškai pelnė ketvirtąjį Kauno komandos įvartį (1:4).

Kauno „Velnių“ komandą link pergalės vedė Tadas Čepkauskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Gints Jakobsons, Karolis Janušauskas, Gintautas Šuliokas (1 įvartis), Saulius Barzda (1 perdavimas).

„Fenikso“ gretose sužibėjo individualų įvartį pelnęs Povilas Jansonas.