Titulinis » naujienos » Vilniaus „Feniksas“ nusileido Trakų „Galvei“

Vilniaus „Feniksas“ nusileido Trakų „Galvei“

2017-11-24
 Lapkričio 22 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ Trakų „Galvė“ nesunkiai nugalėjo „Fenikso“ komandą ir iš šeštosios LRML čempionato turnyrinės lentelės pozicijos šoktelėjo į trečiąją. Trakų ledo ritulininkai „Feniksą“ nugalėjo rezultatu 5:1 (0:0, 4:1, 1:0).

Rungtynių pradžia nebuvo lengva abiems varžovams. „Feniksui“ teko gerokai padirbėti gynyboje ir atlaikyti Trakų komandos šturmą: nuo įvarčių vilniečius saugojo ne tik gynėjai, bet ir nepakankamai tikslūs „Galvės“ metimai.

Pirmąjį rungtynių įvartį 21-ąją minutę trakiškiams pelnė Rokas Parangovskij (1:0). Tačiau 25-ąją minutę, pasinaudoję kiekybiniu žaidėjų pranašumu, vilniečiai pusiausvyrą atstatė: po Andrio Matisons perdavimo ritulį į vartus pasiuntė Martynas Slapšys (1:1). Po keletos minučių, greitos atakos metu, trakiškiams pavyko išvilioti „Fenikso“ vartininką iš priešvarčio ir Artūras Vyšniauskas, gavęs ritulį iš Tomo Vaškevičiaus, nesunkiai įmušė įvartį (2:1). Po šio įvarčio ledai pajudėjo: 29-ąją minutę į „Fenikso“ vartus taikliai smūgiavo Jaroslavas Chairulin (3:1), 33-iąją minutę individualų įvartį pelnė Raimondas Vaškevičius (4:1).

Trečiajame kėlinyje, teisėjams skyrus baudos minutes prie „Galvės“ vartų neleistinai apsistumdžiusiems keliems žaidėjams, „Feniksas“ gavo dar vieną progą sužaisti daugumoje, tačiau šįkart jos neišnaudojo. Tuo tarpu trakiškiai savyje rado jėgų dar vienam įvarčiui: 50-ąją minutę paskutinį rungtynių įvartį savarankiškai pelnė Tomas Vaškevičius (5:1).

Trakų „Galvės“ gretose pasižymėjo Artūras Vyšniauskas, Tomas Vaškevičius (1 įvartis, 1 perdavimas), Rokas Parangovskij, Jaroslavas Chairulin, Raimondas Vaškevičius (1 įvartis), Andrejus Jakuševas (1 perdavimas).

Vilniaus „Fenikso“ komandoje sužibėjo Martynas Slapšys (1 įvartis) ir Andris Matisons (1 perdavimas).