Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ patampė „Ober-Haus“ nervus, tačiau rungtynių nelaimėjo (fotogalerija)

2020-02-22
 Reguliariajam LRML čempionato sezonui ritantis į pabaigą ant ledo susitiko Vilniaus „Ober-Haus“ ir „Fenikso“ ledo ritulio komandos. Pirmajame rate „Feniksas“ „Ober-Haus“ komandai nusileido rezultatu 0:2. Panašiai baigėsi ir vasario 19-osios susitikimas Vilniuje. Įtemptoje kovoje gausiai klydę „Ober-Haus“ ledo ritulininkai „Feniksą“ nugalėjo rezultatu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0). Abi komandos apsiginklavo stipriais vartininkais – „Ober-Haus“ vartus gynė Boleslavas Konopackij, „Fenikso“ – Kristupas Pranckietis.

„Ober-Haus“ rungtynes pradėjo išsiblaškę – dažnai šildė baudų suolelį, tarp žaidėjų trūko susitelkimo. Varžovų silpnybę užuodę „feniksai“ diktavo veržlų tempą ir nesibodėjo spausti „Ober-Haus“ žaidėjų. Visgi gautų progų sužaisti daugumoje „Feniksas“ įvarčiams pelnyti neišnaudojo.

Antrajame kėlinyje 26:13 mačo įvarčių sąskaitą atidarė „Ober-Haus“ žaidėjas Andrius Nikolajevas (1:0, perd. Mantas Sakaitis). Kėlinio antroje pusėje „Feniksas“ vieną minutę žaidė daugumoje penki prieš tris, tačiau „Ober-Haus“ ir šį išbandymą išlaikė. 35:57 pasinaudojęs priešininko klaida tiesiai į „Fenikso“ vartų centrą ritulį pasiuntė Remigijus Valickas (2:0).

Trečiajame kėlinyje „Ober-Haus“ gretose vis dar trūko koordinacijos. Nors „Fenikso“ žaidėjai atkakliai kabinosi į kiekvieną oponentų pamestą ritulį, jiems trūko taiklumo – rituliai liesdavo tik „Ober-Haus“ vartų virpstą. Rungtynių lyderiai savo pranašumu neleido suabejoti ir trečiąjį kartą – akistatoje su vartininku visiškai laisvas „Ober-Haus“ žaidėjas Mantas Sakaitis pelnė paskutinį rungtynių įvartį (3:0, perd. Mantas Buika).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Artūras Gudanec („Ober-Haus“) ir Andris Matisons („Feniksas“).