Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksui“ nepakako jėgų įveikti „Orakulą“ (fotogalerija)

Vilniaus „Feniksui“ nepakako jėgų įveikti „Orakulą“ (fotogalerija)

2019-01-05
Pirmosiose 2019 m. LRML čempionato rungtynėse Vilniaus „Pramogų arenoje“ ant ledo susitiko patyrusi Naujosios Vilnios „Orakulo“ komanda ir neblogai šį sezoną startavęs Vilniaus „Feniksas“. Kova buvo intriguojanti, „Feniksas“ neleido varžovams atitrūkti, visgi su pergale aikštę paliko „Orakulo“ ledo ritulininkai. Rungtynių rezultatas – 6:4 (2:2, 3:2, 1:0).

Ant ledo iščiuožę „Orakulo“ žaidėjai ilgai gumos netampė ir į „Fenikso“ vartus įmušė du greitus įvarčius. Pirmasis įvartis 3-iąją rungtynių minutę pelnytas Nikolajaus Sidorovo (1:0), o antrą taiklų metimą atliko Artūras Adomavičius (2:0). Tačiau baigiantis kėliniui iniciatyvą į savo rankas perėmė „Feniksas“. Spraga varžovų gynyboje pasinaudojo ir 17-ąją minutę pirmąjį įvartį „Feniksui“ pelnė Laurynas Balnis (2:1). 19-ąją minutę Jevgenij Rudenko pergudravo nepatyrusį „Orakulo“ vartų sargą Sergejų Bogdanovą ir rezultatą išlygino (2:2).

Antrojo kėlinio kova buvo įnirtingesnė ir įvykiai ant ledo klostėsi dinamiškiau. 28-ąją minutę „Orakulas“ vėl išsiveržė į priekį. Įvarčio autorius – Ruslan Radiun (3:2). „Feniksas“ ginklų nesudėjo: 30-ąją minutę Dovydas Aidžiulis klupdamas ir krisdamas pasiuntė ritulį į „Orakulo“ vartus (3:3). Naujosios Vilnios komanda nekantravo atsiplėšti nuo priekabių varžovų, klydo, kurį laiką gynėsi nuo „Fenikso“ mažumoje trys prieš penkis. „Feniksas“ tokios progos neišnaudojo. „Orakulas“ pasijuto tvirčiau, kai vartininką pakeitė labiau patyrusiu sargu – Boleslavu Konopackij. 32-ąją minutę įvartį įmušė ir vėl „Orakulą“ į priekį išvedė Pavel Jermakov (4:3), o 37-ąją minutę „Orakulo“ sąskaita pasipildė Artiomo Sidorovo įvarčiu (5:3). Tačiau 39-ąją minutę „Fenikso“ žaidėjas Agnius Marcinkevičius technišku įvarčiu skirtumą sumažino iki minimalaus (5:4).

Nors trečiąjį kėlinį kovinga komandų dvasia neišsikvėpė, kėlinys nebuvo rezultatyvus. Vienintelis kėlinio įvartis priklausė „Orakulo“ žaidėjui Ruslanui Radiun (6:4).