Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksui“ neužteko jėgų pasipriešinti „Ober-Haus“ komandai

Vilniaus „Feniksui“ neužteko jėgų pasipriešinti „Ober-Haus“ komandai

2018-02-23
Vasario 22-ąją Vilniuje „Feniksas“ pabandė palaužti stiprią, 4-oje LRML čempionato turnyrinės lentelės vietoje esančią „Ober-Haus“ komandą. Kaip ir pirmajame rate, jauna „Fenikso“ komanda neprilygo patyrusiems „Ober-Haus“ žaidėjams. Rungtynės baigėsi rezultatu 5:1 (1:1, 3:0, 1:0). „Ober-Haus“ šoktelėjo į 2-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

Pirmąjį kėlinį varžovų jėgos buvo apylygės. 5-ąją minutę, kliudęs „Fenikso“ vartų virpstą, tikslą pasiekė Andrejaus Silino mestas ritulys (1:0). „Feniksas“ neatsiliko – 13-ąją minutę rezultatą išlygino individualus Andrio Matisons įvartis (1:1).

Tačiau nuo antrojo kėlinio „Feniksui“ nebepavyko kontroliuoti padėties: „Ober-Haus“ žaidžiant daugumoje 34-ąją minutę įvartį įmušė Artūras Gudanec (2:1), 35-ąją – Ivanas Reis (3:1), o 39-ąją, „Ober-Haus“ komandai antrą kartą pasinaudojus kiekybiniu pranašumu, įvartį pelnė Mantas Buika (4:1). Toks „Ober-Haus“ spurtas baigiantis kėliniui tarp oponentų sukėlė įtampą, o nuo neleistinų komentarų nesusilaikė ir „Ober-Haus“ vartininkas.

Įtampa neišsisklaidė net po antrosios pertraukos. Paskutiniam kėliniui ant ledo sugrįžę ledo ritulininkai vis dar buvo emociškai įkaitę ir darė daug klaidų. „Feniksas“ iki rungtynių galo daugiau įvarčių nepelnė, o štai „Ober-Haus“ komanda sąskaitą pasipildė dar vienu įvarčiu: 56-ąją minutę tikslų metimą atliko Vadimas Kozlovas (5:1).