Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Geležinis Vilkas U80“ sutramdė Kauno „Laukinius“

Vilniaus „Geležinis Vilkas U80“ sutramdė Kauno „Laukinius“

2018-03-02
Kovo 1-osios vakarą Vilniuje vykusių rungtynių tarp „Geležinio Vilko U80“ ir „Laukinių“ metu žaidimo sąlygas diktavo vilniečiai. Pirmajame rate Kaune „Geležiniam Vilkui U80“ keturis įvarčius įmušusiems kauniečiams šįkart įvarčių pelnyti nepavyko. Vilniaus komanda nugalėjo rezultatu 5:0 (1:0, 3:0, 1:0).

Pirmąjį rungtynių įvartį 15-ąją minutę pelnė „Geležinio Vilko U80“ žaidėjas Pijus Bernatavičius (1:0). Baigiantis kėliniui vilniečių klaidos suteikė „Laukiniams“ puikią progą sužaisti dviguboje daugumoje, tačiau Kauno ledo ritulininkai jos neišnaudojo.

Antrajame kėlinyje „Geležinis Vilkas U80“ didino apsukas. 22-ąją minutę rezultatyviai ataką prieš mažumoje žaidusius varžovus užbaigė Artūras Vaišvila (2:0). 24-ąją minutę greita Pijaus Bernatavičiaus reakcija pasitarnavo komandai antrą kartą: jis pelnė gražų įvartį (3:0). Kol „Laukinius“ skandino netikslūs perdavimai, skylėta gynyba ir klaidos, „Geležinis Vilkas U80“ toliau krovėsi įvarčių kapitalą. Vilniečiams žaidžiant daugumoje, po Grigorijaus Kostomarovo perdavimo, įvartį įmušė Donatas Gudelis (4:0).

Trečiojo kėlinio pradžioje varžovai prarado savitvardą: baudų minutėmis buvo nubausti keletu smūgių apsikeitę vilnietis Dominykas Grinius ir kaunietis Tomas Vaičiūnas. Konfliktą išprovokavo kaunietis, lazda nustūmęs „Geležinio Vilko U80“ žaidėją į aikštės bortą. Tačiau Vilniaus komandos entuziazmas neužgeso. Vilniečiams žaidžiant mažumoje Pijaus Bernatavičiaus taiklumas nenuvylė ir trečiąjį kartą: 52-ąją minutę jis savo pasirodymą užbaigė „hat trick‘u“ (5:0).