Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ atsirevanšavo „Taurui“

Vilniaus „Lokiai“ atsirevanšavo „Taurui“

2017-03-21
Kovo 19-osios vakarą sužaistos LRML čempionato A grupės rungtynės tarp „Tauro“ ir „Lokių“. „Lokiai“, nugalėję varžovus rezultatu 3:6 (1:3, 2:1, 0:2), atsirevanšavo „Taurui“ už pralaimėjimą pirmajame čempionato rate.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Lokių“ žaidėjas Viačeslavas Ten (0:1), 7-ąją minutę į „Tauro“ vartus taikliai smūgiavo Darius Budranovas (0:2). „Tauras“ oponentams atitrūkti neleido: individualiai prasiveržęs pro varžovų gynybą ritulį į „Lokių“ vartus pasiuntė Jarkko Roytta (1:2). Siekdamas proveržio savo naudai „Tauras“ savo vartų sargą Darių Dambrauską pakeitė Kristijonu Damskiu. Visgi toliau sekęs įvartis vėl priklausė „Lokiams“: taiklų smūgį pakartojo Darius Budranovas (1:3).

Antrąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė „Tauras“. 29-ąją minutę „Tauro“ ataka baigėsi įvarčiu: po Jarkko Roytta perdavimo ritulį į „Lokių“ vartus pasiuntė Mindaugas Stirna (2:3). „Lokiai“, jausdami į nugarą kvėpuojantį varžovą, tempo nelėtino. 31-ąją minutę savo antrąjį įvartį „Lokiams“ pelnė Viačeslavas Ten (2:4), tačiau baigiantis kėliniui „Tauras“, po Olego Lazutkino įvarčio, atstatė minimalų skirtumą (3:4).

Paskutinį kėlinį vyko permaininga kova, tačiau „Lokiai“ įrodė savo pranašumą. 52-ąją minutę, komandai žaidžiant mažumoje, svarbų įvartį „Lokiams“ padovanojo priešininkų gynybai neįkandamas Darius Budranovas (3:5), o „Tauro“ viltys laimėti rungtynes užgęso su dar vienu Viačeslavo Ten įvarčiu (3:6).

„Lokių“ komandoje sužibėjo Viačeslavas Ten (3 įvarčiai, 2 perdavimai), Darius Budranovas (3 įvarčiai), Eduardas Guižauskas (1 perdavimas).

„Tauro“ gretose pasižymėjo Jarkko Roytta (1 įvartis, 1 perdavimas), Mindaugas Stirna, Olegas Lazutkinas (1 įvartis), Vladimiras Širšin (1 perdavimas).