Titulinis » naujienos » Vilniaus „Lokiai“ įveikė „Feniksą“

Vilniaus „Lokiai“ įveikė „Feniksą“

2017-11-30
Lapkričio 29-osios vakarą pakovoti dėl pergalės susitiko dvi Vilniaus komandos: „Lokių“ ledo ritulininkai sugebėjo įveikti „Fenikso“ pasipriešinimą ir nugalėjo rezultatu 5:1 (2:0, 3:0, 0:1).

Puikias rungtynes sužaidęs „Lokių“ tandemas iniciatyvą pradėjo rodyti jau pirmajame kėlinyje: 10-ąją minutę Edgaras Jašinas, gavęs ritulį iš Viačeslavo Ten, įmušė savo pirmąjį įvartį (1:0). Edgaras Jašinas, vėl asistuojant Viačeslavui Ten, įvartį pakartojo 17-ąją minutę (2:0).

„Feniksas“ savojo žaidimo negalėjo atrasti ir antrojo kėlinio metu. 25-ąją minutę „Lokiams“ įskaitytas trečiasis įvartis. Jo autorius – Viačeslavas Ten (3:0). 31-ąją minutę nesustabadomas „Lokių“ žaidėjų duetas surezgė dar vieną rezultatyvią ataką: Edgaras Jašinas skirtumą padidino dar vienu įvarčiu (4:0). Psichologinis spaudimas „Fenikso“ žaidėjų „neužvedė“, o tik blogino situaciją. „Lokiai“, gavę progą sužaisti daugumoje, dar labiau atsiplėšė nuo varžovų: 35-ąją minutę, po Olego Tarasovo perdavimo, taiklų smūgį atliko Gintaras Kim-Taisan (5:0).

Trečiajame kėlinyje „Feniksui“ pagaliau pavyko susikaupti: 42-ąją minutę, po Giedriaus Misiūno perdavimo, ritulį į „Lokių“ vartus pasiuntė Almantas Rastenis (5:1). Nors likusio rungtynių laiko „Feniksui“ atsitiesti neužteko, „Lokiams“ įvarčių pelnyti gynėjai nebeleido. Baigiantis pagrindiniam laikui „Feniksas“ bandė šturmuoti „Lokių“ vartus žaidžiant daugumoje šeši prieš keturis, tačiau šis sprendimas nepasiteisino.

Vilniaus „Lokių“ komandoje daugiausia prie pergalės prisidėjo Edgaras Jašinas (3 įvarčiai), Viačeslavas Ten (1 įvartis, 3 perdavimai), Gintaras Kim-Taisan (1 įvartis), Olegas Tarasovas (1 perdavimas).

Vilniaus „Fenikso“ gretose pasižymėjo Almantas Rastenis (1 įvartis) ir Giedrius Misiūnas (1 perdavimas).