Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ nesugebėjo pasipriešinti Kauno „Bizonų“ šturmui

Vilniaus „Lokiai“ nesugebėjo pasipriešinti Kauno „Bizonų“ šturmui

2016-10-20
 Spalio 19 d. vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ vyko rungtynės tarp „Lokių“ ir „Bizonų“. Rezultatyvios jos buvo tik svečiams iš Kauno – „Bizonai“ savo pranašumą įrodė rezultatu 1:15 (0:4, 0:4, 1:7).

„Lokių“ ledo ritulininkai sau padėtį sukomplikavo jau per pirmajį kėlinį, kai leido priešininkams atitrūkti 4 taškų skirtumu. Trečiąjį ir ketvirtajį įvarčius, pelnytus Sergejaus Kiršio ir Vytauto Ežerskio skyrė vos 16 sekundžių.

Antrajame kėlinyje vėl tempą diktavo „Bizonai“. „Lokių“ vartininko Eduardo Stankevičiaus saugomus vartus varpė kauniečių puolėjų smūgiuoti rituliai. Visą kėlinį „Bizonai“ sužaidė be nuobaudų, tuo tarpu „Lokiai“ buvo nubausti už laiko vilkinimą bei neleistiną priešininko blokavimą. Per 3 minutes „Bizonų“ pelnyti trys įvarčiai nulėmė vilniečių sprendimą keisti vartininką.

Paskutiniame kėlinyje naujasis „Lokių“ vartininkas Jurij Oženka rungtynių eigai pokyčių neatnešė. Devintąjį įvartį savo komandai pelno Antanas Patapavičius. Visgi paguodos tašką vilniečiai išsikovojo: visas rungtynes sėkmingai Tomo Urbono saugomuose vartuose atsiduria „Lokių“ puolėjo Viačeslavo Teno pasiųstas ritulys. Tačiau čia jų sėkmė ir baigiasi. Koordinuotos ir greitos „Bizonų“ atakos davė jiems dar šešių įvarčių derlių, o „Lokių“ komandą skandino netikslūs perdavimai bei lengvai varžovų perimti rituliai.

„Bizonų“ komandoje rezultatyviai žaidė Alfredas Stančiauskas (3 įvarčiai, 2 perdavimai), Antanas Patapavičius (3 įvarčiai, 1 perdavimas), Sergejus Kiršys (2 įvarčiai, 3 perdavimai), Tomas Budrauskas, Michailas Starkovas (1 įvartis, 3 perdavimai), Darius Garlinskas (2 įvarčiai), Vytautas Ežerskis, Darius Kotvickis, Giedrius Kazlauskas (1 įvartis), Vytas Sakalauskas (1 perdavimas).
„Lokiams“ individualiai įvartį pelnė Viačeslavas Tenas.