Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ nusileido Naujosios Vilnios „Orakului“

Vilniaus „Lokiai“ nusileido Naujosios Vilnios „Orakului“

2018-03-15
Kovo 14-osios vakarą Vilniuje ant ledo lazdas sukryžiavo LRML čempionato lyderis Naujosios Vilnios „Orakulas“ ir Vilniaus „Lokiai“. Rungtynių eiga klostėsi „Orakulo“ naudai. Oponentų pasipriešinimą Naujosios Vilnios ledo ritulininkai palaužė rezultatu 3:1 (1:1, 2:1, 0:0).

Iniciatyvą pirmasis parodė „Orakulas“. 5-ąją minutę Artūras Adomavičius savo komandai pelnė pirmąjį įvartį (1:0). Rezultatyvų perdavimą atliko Nikolajus Sidorovas. „Lokiams“ varžovų vartininką pavyko pergudrauti 8-ąją minutę: rezultatyviai ataką užbaigė ir rezultatą išlygino Viačeslavas Ten (1:1).

Antrasis kėlinys buvo sėkmingesnis Naujosios Vilnios komandai. 30-ąją minutę Aleksandro Gordino tikslus metimas sugrąžino „Orakului“ pranašumą (2:1). O netrukus „Lokių“ gynyba vėl nesusitvarkė su varžovų puolėjais: gavęs ritulį iš Vytauto Šalengos dar kartą taikliai smūgiavo Artūras Adomavičius (3:1). Nors „Orakulas“ oponentų vartus spaudė intensyviau, daugiau įvarčių pelnyti nepavyko. Tuo tarpu įtampa „Lokių“ gretose išprovokavo žaidėjų klaidas, o už nesulaikytas emocijas „lokiui“ Olegui Tarasovui teisėjas skyrė 10 minučių drausminę nuobaudą.

Per paskutinį kėlinį rungtynių rezultatas švieslentėje nesikeitė ir pergalę šventė „Orakulas“.