Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiams“ nepavyko pasipriešinti Naujosios Vilnios „Orakului“

Vilniaus „Lokiams“ nepavyko pasipriešinti Naujosios Vilnios „Orakului“

2018-10-19
Andželika Jankovskaja
Spalio 17 d. „Pramogų arenoje“ įvyko trečiosios LRML čempionato rungtynės, kuriose susitiko Naujosios Vilnios „Orakulas“ ir Vilniaus „Lokiai“. Pastarosios komandos įvarčių dar teks palaukti – Naujosios Vilnios komanda „Lokius“ nugalėjo „sausu“rezultatu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0).

„Orakulas“ visą susitikimo laiką varžovus spaudė pavojingomis atakomis, o pirmąjį sezono įvartį į savo sąskaitą įsirašė jau antrąją rungtynių minutę: sumaištyje prie „Lokių“ vartų sėkmingai ritulį įmušė Nikolajus Nogtev (1:0).

Antrojo kėlinio metu įtampa neslūgo. Įpusėjus kėliniui iš vidutinio nuotolio ritulį į vartus pasiuntė Darius Tovianskij (2:0). Perdavimą atliko Vytautas Šalenga. Baigiantis kėliniui „Orakulo“ klaidos suteikė „Lokiams“ patogių progų pelnyti įvarčių, bet jos liko neišnaudotos.

Trečiąjį kėlinį praraja vis gilėjo – Naujosios Vilnios komanda ir toliau rinkosi įvarčių kraitį. 46-ąją rungtynių minutę po Pavelo Jermakov perdavimo antrą kartą ritulį į „Lokių“ vartus pasiuntė Nikolajus Nogtev (3:0), o nepraėjus nė minutei Pavelas Jermakov pelnė paskutinį susitikimo įvartį (4:0). Rezultatyvų perdavimą atliko Artiom Sidorov.