Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokių“ klaidos „Orakului“ padovanojo lengvą pergalę (FOTOGALERIJA)

Vilniaus „Lokių“ klaidos „Orakului“ padovanojo lengvą pergalę (FOTOGALERIJA)

2017-12-15
 Gruodžio 13 d. Vilniuje ant ledo pečius surėmė „Lokių“ ir „Orakulo“ ledo ritulininkai. „Lokiai“ priešininkams nusileido „sausu“ rezultatu 0:4 (0:1, 0:2, 0:1). Dauguma „Orakulo“ įvarčių pelnyti žaidžiant daugumoje. Naujosios Vilnios komanda šoktelėjo iš antrosios į aukščiausią LRML čempionato turnyrinės lentelės poziciją, išstumę kurį laiką ten karaliavusius Kauno „Bizonus“.

Pirmasis kėlinys „Lokiams“ buvo nervingas, ledo ritulininkai rinkosi baudos minutes, tačiau išnaudoti kiekybinį žaidėjų pranašumą „Orakulas“ sugebėjo tik baigiantis kėliniui. 19-ąją minutę, po Jurijaus Goriančikovo perdavimo, įvartį pelnė Nikolajus Nogtevas (0:1).

Eilinę „Lokių“ klaidą „Orakulas“ išnaudojo vos prasidėjus antrajam kėliniui. Įvartį pakartojo tas pats „Orakulo“ žaidėjų tandemas: vartininkas vėl nesulaikė Nikolajaus Nogtevo smūgiuoto ritulio. (0:2). Įpusėjus rungtynėms klysti pradėjo ir „Orakulo“ ledo ritulininkai, tik „Lokiai“ šių progų neišnaudojo. 36-ąją minutę, kai baudų suolelį vienu metu šildė du teisėjų pasodinti „lokiai“, Naujosios Vilnios komanda, žaisdama penki prieš tris, nesunkiai pelnė trečiąjį įvartį. Įvarčio autorius – Jurijus Goriančikovas (0:3).

Paskutiniame kėlinyje netrūko grubaus žaidimo bei apsistumdymų. „Lokiai“ žaidė agresyviau, tačiau buvo atidesni ir nebeklydo. Ši taktika pasiteisino tik iš dalies. Visgi „Lokiams“ nepavyko apginti vartų nuo vieno iš „Orakulo“ antpuolių ir 57-ąją minutę, po Nikolajaus Sidorovo perdavimo, ritulį į vartus pasiuntė Vladas Seniut (0:4).

Naujosios Vilnios „Orakulą“ tą vakarą į pergalę vedė Nikolajus Nogtevas (2 įvarčiai), Jurijus Goriančikovas (1 įvartis, 2 perdavimai), Vladas Seniut (1 įvartis) ir Nikolajus Sidorovas (1 perdavimas).