Titulinis » naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ įrodė savo pranašumą prieš Kauno „Laukinius“

Vilniaus „Ober-Haus“ įrodė savo pranašumą prieš Kauno „Laukinius“

2017-11-18
Lapkričio 14-osios vakarą Vilniuje ant ledo susitiko Vilniaus „Ober-Haus“ ir Kauno „Laukinių“ ledo ritulio komandos. Didelio pasipriešinimo neparodę kauniečiai pralaimėjo varžovams rezultatu 9:1 (3:0, 3:1, 3:0). „Ober-Haus“ užkopė į trečiąją LRML čempionato turnyrinės lentelės poziciją.

Pirmojo kėlinio metu, kol „Laukinių“ ledo ritulininkai priprato prie varžovų diktuojamo tempo, „Ober-Haus“ suspėjo pelnyti tris įvarčius be atsako. 5-ąją rungtynių minutę taiklų smūgį į kauniečių vartus atliko Ivanas Reis (1:0), 17-ąją – Andrius Nikolajevas (2:0), kuris paskutiniąją kėlinio minutę įvartį pakartojo (3:0).

Įpusėjus rungtynėms padėtis keitėsi nedaug. 22-ąją minutę savo antrąjį įvartį „Ober-Haus“ komandai padovanojo Ivanas Reis (4:0), po poros minučių į to vakaro rezultatyviųjų žaidėjų gretas įstojo ir Artūras Gudanec (5:0). Įsismaginę vilniečiai rezultatyvią ataką surezgė net žaidžiant mažumoje: po Vytauto Krištopavičiaus perdavimo į Kauno komandos vartus ritulį pasiuntė Remigijus Valickas (6:0). Visgi „Laukiniams“ pavyko rasti spragų priešininkų gynyboje: 38-ąją minutę, po Andriaus Pupelio perdavimo, garbės įvartį pelnė Tomas Lietuvninkas (6:1).

Nors „Ober-Haus“ žaidėjai trečiojo kėlinio metu klydo daug (sumoje – 10 baudos minučių), Kauno „Laukiniams“ tuo pasinaudoti ir pelnyti įvarčių nepavyko. Savo ruožtu vilniečiai tęsė savo epopėją: 47-ąją minutę taikliai smūgiavo Vadimas Kozlovas (7:1), 56-ąją – Mantas Buika (8:1), tą pačią minutę „Ober-Haus“ sąskaitą paskutiniu įvarčiu papildė Vytautas Krištopavičius (9:1).

Vilniaus „Ober-Haus“ komandoje pasižymėjo Ivanas Reis (2 įvarčiai, 3 perdavimai), Andrius Nikolajevas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Vytautas Krištopavičius (1 įvartis, 2 perdavimai), Vadimas Kozlovas, Mantas Buika (1 įvartis, 1 perdavimas), Artūras Gudanec, Remigijus Valickas (1 įvartis), Genadijus Choruženko (1 perdavimas).

Kauno „Laukinių“ gretose pasižymėjo Tomas Lietuvninkas (1 įvartis) ir Andrius Pupelis (1 perdavimas).

Komentuoti

Klausimas, 2017-11-21 17:14:08
O is protokolo rasyti savaites laukti tikrai nereikia.
Nebuvikas, 2017-11-21 14:46:15
Įdomiai aprašyti galima tada, kai pats matei varžybas. O kai reportažą darai tik pagal protokolą, tai atitinkamai ir kokybė gaunasi.