Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ komandai teko pripažinti Kauno „Bizonų-Bokštelio“ pranašumą (fotogalerija)

2019-11-16
 Lapkričio 13-osios vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ vilniečių komanda „Ober-Haus“ priėmė svečius iš Kauno – „Bizonų-Bokštelio“ ledo ritulininkus. „Ober-Haus“ žaidėjai varžovus pasitiko ryžtingomis nuotaikomis ir daugiau nei pusę rungtynių laiko sugebėjo lygiavertiškai pasipriešinti daugkartiniams LRML čempionams. Visgi vilniečiai, vietoje įvarčių prisirinkę kraitį baudos minučių, nusileido svečiams rezultatu 2:4 (0:0, 1:1, 1:3). „Ober-Haus“ vartus gynė Boleslavas Konopackij, „Bizonų-Bokštelio“ – Tomas Urbonas.

Nepaisant „Ober-Haus“ klaidų pirmąjį kėlinį žaidimas buvo apylygis ir įvarčių pelnyta nebuvo.

Antrajame kėlinyje aikštę nuo savo vartų perčiuožęs „Ober-Haus“ žaidėjas Marius Šalomskas 27:39 sviedė ritulį į „Bizonų-Bokštelio“ vartus (1:0). Pakili vilniečių nuotaika išgaravo po atsakomojo Kauno komandos įvarčio, pelnyto kauniečiams žaidžiant daugumoje penki prieš tris. 31:54 rezultatą išlygino Michailas Starkov (1:1, perd. Sergejus Kiršys, Šarūnas Citavičius).

Per trečiąjį kėlinį „Bizonų-Bokštelio“ atotrūkis padidėjo. Lydimi traumų kauniečiai skynėsi kelią link pergalės. Gavę eilinę progą sužaisti daugumoje Kauno ledo ritulininkai neklydo: 51:20 įvartį įmušė Darius Garlinskas (1:2, perd. Tautvydas Urbonas, Antanas Patapavičius). 53:05 pasižymėjo kaunietis Vytautas Petraitis (1:3, perd. Darius Kotvickis, Šarūnas Citavičius). Koncentraciją praradę „Ober-Haus“ žaidėjai sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį: 54:20 ritulį į vartus pasiuntė Barry Nabuurs (2:3, perd. Ivanas Reis). Tačiau likus porai minučių iki susitikimo pabaigos visus taškus ant „i“ sudėliojo antras kauniečio Michailo Starkov įvartis (2:4).