Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus „Lokius“ (Fotogalerija)

2019-10-02
 Spalio 1-ąją „Pramogų arenoje“ ant ledo susitiko dvi Vilniaus komandos – „Lokiai“ ir „Ober-Haus“. „Lokių“ ledo ritulininkai staigmenos nepateikė – stipriems varžovams nusileido rezultatu 2:8 (0:2, 0:4, 2:2). Abiejų komandų vartus gynė patyrę vartininkai: „Lokių“ – Kristupas Pranckietis, „Ober-Haus“ – Boleslavas Konopackij.

Jau nuo rungtynių pradžios „Lokiams“ teko nuolat gintis nuo dažnų „Ober-Haus“ puolėjų atakų. „Lokių“ žaidimą lydėjo klaidos, tuo tarpu „Ober-Haus“ žaidėjai ritulį įnirtingai krapštė iš pačių nepatogiausių situacijų. „Lokiams“ savo vartus sekėsi apginti iki 14-osios rungtynių minutės. Prie „Lokių“ vartų nepastebimai pričiuožęs Vadimas Kozlov gavo ritulį iš Ivano Reis ir smeigė pasalūnišką įvartį (0:1). Antrojo įvarčio ilgai laukti neteko – 15:12 ritulį į vartus pasiuntė Aleksejus Saščenkov (0:2).

Įpusėjus rungtynėms „Ober-Haus“ ledo ritulininkai ir toliau galingais metimais varpė „Lokių“ vartų tinklą. 27:34 įvartį į „Ober-Haus“ sąskaitą įrašė Edvinas Stankevič (0:3), 30:45 savarankiškai įvartį pelnė Rolandas Bukauskas (0:4), 32:32 savo progos sulaukė Ivanas Reis (0:5), 35:24 antrąjį savo įvartį pelnė Vadimas Kozlov (0:6).

Rungtynių lyderiai budrumą prarado trečiajame kėlinyje. 52:50 pasižymėjo naujasis „Lokių“ komandos narys Andrejus Milevskij (1:6). Optimizmo į „Lokių“ gretas įpūtė ir antrasis jų įvartis. 53:14 įvarčio autorius – Rokas Šeputis (2:6). Visgi „Ober-Haus“ komanda greitai atsigriebė – 54:42 „Lokių“ vartus pasiekė Remigijaus Valicko mestas ritulys (2:7), o likus 4 minutėms iki kėlinio galo paskutinį susitikimo įvartį pelnė Edvinas Stankevič (2:8).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Andrejus Milevskij („Lokiai“) ir Vadimas Kozlov („Ober-Haus“).