Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ suklupo prieš Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

Vilniaus „Ober-Haus“ suklupo prieš Trakų „Galvę“ (fotogalerija)

2020-03-14
 Kovo 11-osios vakarą Vilniuje sužaistos priešpaskutinės LRML čempionato reguliariojo sezono rungtynės. Trakų „Galvė“ su kaupu atsirevanšavo „Ober-Haus“ komandai už pralaimėjimą pirmajame rate - į savo vartus trakiškiai neįsileido nė vieno ritulio. Vilniaus komanda pralaimėjo rezultatu 0:3 (0:1, 0:2, 0:0). „Ober-Haus“ vartus gynė Maksimas Čiževskij, „Galvės“ – Eduardas Stankevičius.

Čempionato turnyrinės lentelės kaimynės kovą pradėjo nervingai, pražangomis, apsistumdymais. Kai jau atrodė, kad kėlinys baigsis be įvarčių, paskutiniąją kėlinio sekundę greitos atakos metu įvartį į „Ober-Haus“ vartus smeigė Jaroslavas Chairulin (0:1, perd. Tomas Vaškevič, Andrius Karpičius).

Antrajame kėlinyje „Galvės“ pranašumas dar labiau išryškėjo. Traumų lydėti trakiškiai ritulį valdė atsakingiau, buvo judresni, tikslesni, o jų atakos – veržlesnės. Tuo tarpu „Ober-Haus“ kėlinį pradėjo minutėmis ant baudų suolelio. Trakų komanda vieną šių progų išnaudojo ir turėdami kiekybinę žaidėjų persvarą 34:06 pelnė dar vieną įvartį. Jo autorius – Martynas Siemaška (0:2, perd. Giedrius Lekandra). Nepraėjus nė pusei minutės sekantis „Galvės“ penketas surezgė dar vieną rezultatyvią ataką prieš atsitokėti nespėjusius „Ober-Haus“ ledo ritulininkus. Antrą kartą puikiai sužaidė ta pati trijulė su įvartį pelniusiu Jaroslavu Chairulin priešakyje (0:3, perd. Tomas Vaškevič, Andrius Karpičius).

Trečiasis kėlinys rezultato švieslentėje nepakeitė. „Ober-Haus“ žaidėjams trūko taiklumo – tiek perduodant ritulį, tiek metant ritulį į varžovų vartus. Visgi „Galvei“ daugiau įvarčių pelnyti vilniečiai neleido. Trakų komandą nuo ketvirtojo įvarčio skyrė labai nedaug – „Ober-Haus“ vartininkui tolokai iščiuožus iš priešvarčio, vieno „Galvės“ žaidėjų paleistas ritulys kliudė nesaugomų vartų virpstą, tačiau tikslo nepasiekė.

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Maksimas Čiževskij („Ober-Haus“) ir Martynas Siemaška („Galvė“).