Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Orakulas“ įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus „Ober-Haus“ komandą (fotogalerija)

2019-10-18
 Spalio 16 d. Vilniuje vyko LRML čempionato rungtynės tarp dviejų Vilniaus komandų – „Ober-Haus“ ir „Orakulo“. Abi komandos pasižymi meistriškumu ir puikia žaidėjų komplektacija, tačiau tą vakarą „Ober-Haus“ klydo dažniau ir akistata baigėsi „Orakulo“ pergale – 1:4 (1:2, 0:2, 0:0). „Ober-Haus“ vartus gynė Boleslavas Konopackij, „Orakului“ sargavo Maksimas Čiževskij.

Greita ir kieta kova užvirė vos ledo ritulininkams žengus ant ledo. Rungtynių įvarčių sąskaitą pirmoji atidarė „Orakulo“ komanda. 03:24 suktu manevru suklaidinęs „Ober-Haus“ vartininką ritulį į vartus pasiuntė Kazimieras Vasilevskis (0:1, perd. Artiomas Sidorov). Tačiau įpusėjus kėliniui rezultatas buvo išlygintas: po Mariaus Šalomsko perdavimo įvartį pelnė Rolandas Bukauskas (1:1). Sumaištyje „Ober-Haus“ priešvartyje 17:18 ritulį į vartus įgrūdo Vladas Seniut (1:2, perd. Vladimiras Širšin). Kėlinys baigėsi „Orakulo“ naudai.

Antrasis kėlinys „Ober-Haus“ komandai nežadėjo nieko gero: žaidėjai daug klydo, o „Orakulas“ toliau rinkosi įvarčius. 26:59 gražų rikošetinį įvartį įmušė Artiomas Sidorov (1:3, perd. Kazimieras Vasilevskis), 36:32 „Ober-Haus“ vartus pasiekė Jurijaus Goriančikovo sviestas ritulys (1:4, perd. Artiomas Sidorov).

Nors trečiojo kėlinio metu abi komandos ir toliau rezgė pavojingas atakas, kėlinys nebuvo rezultatyvus. „Ober-Haus“ ledo ritulininkai vėl komplikavo savo padėtį baudų minutėmis, tačiau įmušti daugiau įvarčių „Orakului“ nepavyko.

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Rolandas Bukauskas („Ober-Haus“) ir Maksimas Čiževskij („Orakulas“).