Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Orakulas“ Kauno „Laukiniams“ – vis dar neįkandamas

Vilniaus „Orakulas“ Kauno „Laukiniams“ – vis dar neįkandamas

2018-04-06
Balandžio 5-ąją Vilniuje sužaistos rungtynės tarp Vilniaus „Orakulo“ ir debiutinės Kauno „Laukinių“ komandos. Kauniečiai staigmenos nepateikė ir patyrusiems „Orakulo“ ledo ritulininkams nusileido rezultatu 8:2 (1:1, 4:0, 3:1).

Stipresnį pasipriešinimą „Laukiniai“ demonstravo pirmajame kėlinyje, kurį sužaidė lygiosiomis. Pačią pirmąją rungtynių minutę „Orakulo“ įvarčių sąskaitą atidarė Domantas Varnys (1:0). Rezultatą Kauno komanda išlygino 8-ąją minutę, kai rezultatyviai ataką užbaigė Simonas Kukta (1:1). Perdavimą atliko Arvydas Šilinskas.

Antrasis kėlinys prasidėjo vilniečių spurtu: 21-ąją minutę Domantas Varnys įmušė savo antrąjį rungtynių įvartį (2:1), 23-iąją minutę taikliai smūgiavo Nikolajus Sidorovas (3:1). 30-ąją minutę rikošetu nuo „Laukinių“ vartų virpsto įkrito Vlado Seniut mestas ritulys (4:1), o kėlinį užbaigė Nikolajaus Sidorovo tikslus metimas (5:1).

„Orakulo“ deriniai varžovams buvo neįveikiami ir trečiąjį kėlinį. 42-ąją minutę „Orakulo“ sąskaitą įvarčiu papildė Jurijus Goriančikovas (6:1), o 51-ąją minutę savo progos nepraleido ir Vytautas Šalenga (7:1). Kovinės dvasios nepraradę „Laukiniai“ pabandė perimti iniciatyvą: po Dovydo Usovo perdavimo 54-ąją minutę „Orakulo“ vartus pasiekė antrasis Simono Kuktos sviestas ritulys (7:2). Susitikimą užbaigė „Orakulo“ žaidėjo Nikolajaus Sidorovo „hat trick‘as“: trečiąjį savo įvartį jis pelnė likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos.