Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Orakulas“ rungtynėse prieš Vilniaus „Feniksą“ išlaikė „sausus“ vartus (fotogalerija)

2020-03-07
 Kovo 4-ąją ant „Pramogų arenos“ ledo LRML čempionato antram tarpusavio mūšiui susitiko dvi Vilniaus komandos – „Feniksas“ ir „Orakulas“. Kaip ir po pirmosios šių varžovų akistatos, ledą su pergalės šypsenomis paliko „Orakulo“ ledo ritulininkai. Šįkart „Feniksas“ įveiktas „sausu“ rezultatu 0:8 (0:3, 0:4, 0:1). „Fenikso“ vartus nuo ritulių saugojo Kristijonas Damskis, „Orakulo“ vartus gynė Boleslavas Konopackij.

„Orakulas“ pretenzijas į rungtynių lyderio poziciją pradėjo reikšti nuo pat mačo pradžios. 02:03 įvartį pelnė Pavelas Jermakov (0:1, perd. Artiomas Sidorov). Antrajam įvarčiui pelnyti „Orakulas“ pasinaudojo priešininkų mažuma. 11:56 „Fenikso“ vartų tinklą pasiekė kiaurai pro ledo ritulininkų būrį praskriejęs Kazimiero Vasilevskio mestas ritulys (0:2, perd. Artiomas Sidorov, Nikolay Nogtev). Iki kėlinio galo „Orakulas“ į savo sąskaitą suspėjo įsirašyti ir trečiąjį įvartį: 18:56 taiklų metimą atliko Nikolajus Sidorov (0:3, perd. Vitalijus Daukševič).

Antrajame kėlinyje, kol „Fenikso“ smogti rituliai tikslo nepasiekdavo ar atsimušdavo į „Orakulo“ vartų virpstą, oponentai nesnaudė. Iki šiol sėkmingai komandos draugams asistavęs Artiomas Sidorov pasiraitojo rankoves: 21:37 pelnė savo pirmąjį vakaro įvartį (0:4, perd. Darius Tovianskij), o po minutės – ir antrąjį įvartį (0:5, perd. Nikolay Nogtev). „Feniksui“ prisitaikyti prie varžovų diktuojamų sąlygų nesisekė, „Orakulas“ ir toliau sėkmingai kūrėsi progas įvarčiams. 33:08 „Fenikso“ vartų tinklą pasiekė Artūro Adomavičiaus mestas ritulys (0:6, perd. Marius Citavičius), nepraėjus nė minutei pasižymėjo Vincentas Putrius (0:7, perd. Pavelas Jermakov).

Trečiasis kėlinys nebuvo toks drastiškas. Nors „feniksams“ ir nepavyko pelnyti garbės įvarčio, „Orakulo“ siautėjimą jie pristabdė. Visgi 52:04 Nikolajui Sidorovui pavyko įsūdyti paskutinį rungtynių įvartį (0:8, perd. Nikolay Nogtev).

Geriausiais susitikimo žaidėjais paskelbti Kristijonas Damskis („Feniksas“) ir Artiomas Sidorov („Orakulas“).