Titulinis » naujienos » Vilniaus „Orakulo“ pergalių serija nutrūko Kaune

Vilniaus „Orakulo“ pergalių serija nutrūko Kaune

2017-12-27
Gruodžio 21-ąją dieną Kauno ledo arenoje vykusiose ledo ritulio mėgėjų lygos rungtynėse pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone patyrė Vilniaus „Orakulo“ komanda. Juos rezultatu 5:3 (1:1, 2:0, 2:2) nugalėjo Kauno „Velnių“ komanda.

Pirmasis įvartis į „Orakulo“ vartus krito 6-tą susitikimo minutę: po Pauliaus Bigenio smūgio nuo vartininko atšokusį ritulį į vartų tinklą nukreipė Genadijus Nazarovas. 11-tą žaidimo minutę po kauniečių pražangos „Orakulas“ nerealizavo įgytos žaidybinės daugumos, tačiau praėjus minutei, žaisdami lygiomis sudėtimis, išlygino rezultatą – 1:1 (Vitalij Daukševič, po Nikolajaus Sidorovo perdavimo).

Antrą kėlinį „Velniai“ pradėjo greitu Tado Čepkausko įvarčiu – 2:1 (20:50 min., po Karolio Janušausko perdavimo). „Orakului“ pramušti varžovų gynybos nesisekė net žaidžiant daugumoje. Tuo tarpu besibaigiant kėliniui kauniečiai padidino skirtumą iki 3:1 - Tado Čepkausko mestą ritulį prie vartų pataisė Benas Jakšys.

Trečiajame kėlinyje po Artūro Adomavičiaus pelnyto įvarčio daugumoje vilniečiai priartėjo – 3:2. Vos minutei prabėgus tiksliu metimu atsakė „Velnių“ puolėjas Benas Jakšys – 4:2 ( rez. perd. Andrej Voronov ir Simas Bakus). Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Velnių“ įvarčių kraitį padidino Karolis Janušauskas (5:2, po Pauliaus Bigenio perdavimo). „Orakulas“ tą pačią minutę dar spėjo sušvelninti rezultatą  iki 5:3 (Nikolaj Nogtev, po Jurijaus Goriančikovo ir Vytauto Šalengos perdavimų), tačiau pasivyti varžovus laiko nebepakako.