Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Tauras“ nusileido „Orakului“

Vilniaus „Tauras“ nusileido „Orakului“

2016-12-20
Gruodžio 18 d. Vilniuje sužaistos dar vienos LRML čempionato rungtynės. Į dvikovą stojo čempionato senbuvis „Orakulas“ ir gana jauna „Tauro“ ledo ritulio komanda. Įtemptas rungtynes rezultatu 4:10 (0:4, 2:4, 2:2) laimėjo „Orakulas“.

„Orakulo“ ledo ritulininkai spurtavo jau pirmojo kėlinio metu ir pelnė keturis įvarčius be atsako. Įvarčius pelnė jau ne kartą rungtynėse pasižymėję ledo ritulininkai, „Orakulo“ „stuburas“ - Darius Tovianskij, Aleksandras Gordinas, Nikolajus Sidorovas ir Kazimieras Vasilevskis.

Antrojo kėlinio metu, po penktosios rezultatyvios „Orakulo“ atakos, įvartį pelnė „Tauro“ ledo ritulininkas Vytautas Krivelis (Jarkko Roytta perdavimas). Netrukus išmušė „Orakulo“ puolėjo Kazimiero Vasilevskio valanda: po tikslių komandos draugo Artūro Adomavičiaus perdavimų jis pelnė du įvarčius iš eilės (1:7). Po keletos minučių „Orakulo“ vartininkas apmaudžiai praleido antrą „Tauro“ komandos pasiųstą ritulį: atsimušęs į rėmą vartuose atsidūrė Irmanto Brogos smūgiuotas ritulys (2:7). Baigiantis kėliniui „Orakulas“ pelnė dar vieną įvartį (2:8). Įtampos neatlaikė „Tauro“ gynėjas Mantas Milašauskas: apkumščiavęs varžovą jis buvo pasodintas „atvėsti“ ant baudų suolelio.

Per trečiąjį kėlinį „Orakulo“ tempas sulėtėjo. Po devintojo rungtynių lyderių pelnyto įvarčio, žaidžiant daugumoje tiksliai į vartus smūgiavo „Tauro“ atstovas Olegas Lazutkinas (3:9). Tačiau po poros minučių taškų skirtumą vėl padidino Aleksandras Gordinas (3:10). Rungtynes užbaigė „Taurui“ ketvirtąjį įvartį pelnęs Aidas Ziegoraitis.

„Orakulo“ gretose geriausi buvo: Kazimieras Vasilevskis (3 įvarčiai, 2 perdavimai), Nikolajus Sidorovas (2 įvarčiai, 2 perdavimai), Aleksandras Gordinas (3 įvarčiai), Darius Tovianskij, Jurijus Goriančikovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Artūras Adomavičius (3 perdavimai).

„Tauro“ komandoje sužibėjo Vytautas Krivelis, Irmantas Broga, Olegas Lazutkinas, Aidas Ziegoraitis (1 įvartis), Jarkko Roytta (2 perdavimai).