Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Taurui“ teko pripažinti Vilniaus „Orakulo“ pranašumą (fotogalerija)

Vilniaus „Taurui“ teko pripažinti Vilniaus „Orakulo“ pranašumą (fotogalerija)

2020-02-10
 Vasario 6 d. „Pramogų arenoje“ į mūšį stojo dar dvi LRML čempionato komandos iš Vilniaus. „Tauras“ nesurado priešnuodžių prieš stiprią „Orakulo“ komandą ir nusileido jai rezultatu 1:5 (1:3, 0:1, 0:1). Prie „Tauro“ vartų budėjo Pavelas Pisarenko, „Orakulo“ vartus nuo ritulių saugojo Boleslavas Konopackij.

Pirmasis rungtynių įvartis priklausė „Taurui“ - 04:32 kelią į „Orakulo“ vartus rado Aido Ziegoraičio mestas ritulys (1:0). Rezultatas buvo išlygintas dešimtąją susitikimo minutę. Įvartį smeigė Nikolay Nogtev (1:1, perd. Kazimieras Vasilevskis). 11:28 „Orakulas“ pelnė antrą tokį pat užtikrintą įvartį. Jo autorius – Artiomas Sidorov (1:2, perd. Darius Tovianskij). Tą pačią minutę Nikolay Nogtev atotrūkį padidino dar vienu įvarčiu (1:3, perd. Vladimiras Širšin, Kazimieras Vasilevskis).

Antrojo kėlinio pradžioje „Orakulo“ penketas vėl užklupo „Tauro“ gynėjus nepasiruošusius: 21:51 gražų „hat trick“ įvartį pelnė Nikolay Nogtev (1:4, perd. Vytautas Šalenga). Sekančio įvarčio teko laukti iki trečiojo kėlinio vidurio.

Nors „Tauro“ ledo ritulininkai nuo antrojo kėlinio varžovus pristabdė, tačiau patys progų pelnyti įvarčių nesusikūrė. 48:34 į „Tauro“ vartus krito paskutinis taikliai mestas susitikimo ritulys – tikslų metimą atliko Artūras Adomavičius (1:5, perd. Vitalijus Daukševič, Darius Tovianskij).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Aidas Ziegoraitis („Tauras“) ir Artūras Adomavičius („Orakulas“).