Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Vilkai“ nusileido Elektrėnų „Energijai-2“

Vilniaus „Vilkai“ nusileido Elektrėnų „Energijai-2“

2017-02-22
Vasario 21-ąją Vilniuje lazdas surėmė Vilniaus „Vilkai“ ir „Energija-2“ iš Elektrėnų. Pergalę namo išsivežė elektrėniškiai, varžovus nugalėję rezultatu 0:4 (0:1, 0:1, 0:2). Sėkmingai sezoną pradėję vilniečiai pastaruoju metu priversti taikytis su pralaimėjimais, tuo tarpu „Energija-2“ po truputį skinasi kelią link aukštesnių pozicijų. Po rungtynių B grupės turnyrinėje lentelėje „Vilkai“ užima 5-ąją, o „Energija-2“ – 2-ąją vietą.

Pirmajame kėlinyje komandos kurį laiką žaidė be įvarčių, kol „Energija-2“ privertė prasižengti „Vilkų“ žaidėją Pavelą Nogtevą ir išnaudojo kiekybinį žaidėjų pranašumą. Pro vilniečių vartininką Boleslavą Konopackij praskriejo „Energijos-2“ puolėjo Tado Radvilos mestas ritulys (0:1).

Antrojo rungtynių įvarčio taip pat reikėjo palaukti. Ilgai ieškoję silpnų vietų varžovų gynyboje antrą kartą savo šansą žaidžiant daugumoje išnaudojo Elektrėnų komanda. Gavęs ritulį iš Dmitrijaus Grikien į vartus tiksliai smūgiavo Renaldas Urbonavičius (0:2).

Paskutiniojo kėlinio pradžioje Renaldas Urbonavičius pelnė antrąjį savo įvartį (0:3). Nors „Energijos-2“ žaidėjai ėmė klysti dažniau, „Vilkams“ nepavyko pralaužti oponentų barjero net žaidžiant penkiese prieš tris. Švieslentei skaičiuojant 60-ąją rungtynių minutę dar vieną įvartį elektrėniškiams pelnė Dmitrijus Grikien (0:4). Puikiai rungtynes sužaidė Elektrėnų komandos vartininkas Justinas Lukšys.

„Energijos-2“ komandoje daugiausiai pasižymėjo Renaldas Urbonavičius (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Dmitrijus Grikien (1 įvartis, 1 perdavimas), Tadas Radvila (1 įvartis), Ramūnas Tauras, Andrius Karpičius (1 perdavimas).