Titulinis » Naujienos » Vilniečiams nepalanki LRML savaitė: Trakų „Galvė“ nugalėjo Vilniaus „Lokius“, kauniečiai - Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

2019-03-03
Vasario 27-ąją įvyko rungtynės tarp kaimyninių LRML čempionato turnyrinės lentelės komandų – Vilniaus „Lokių“ ir Trakų „Galvės“. Pirmojo šių varžovų susitikimo metu trakiškiai nusileido „Lokiams“ rezultatu 1:2. Šįkart rungtynės baigėsi revanšu – „Galvė“ priešininkus nugalėjo rezultatu 1:3 (0:1, 0:0, 1:2).

Per pirmąjį ir antrąjį kėlinius įvarčiu pasižymėjo vienintelis žaidėjas: 13-ąją minutę ritulį į vartus pasiuntė Trakų „Galvės“ žaidėjas Rokas Parangovskij (0:1). Tuo tarpu „Lokių“ mesti rituliai niekaip „netilpo“ į trakiškių vartus.

Prasidėjus trečiajam kėliniui rezultatą išlygino „lokio“ Virginijaus Janušausko taiklus metimas (1:1). Beveik visą likusį susitikimo laiką vyko apylygė kova. Visgi „Galvės“ ledo ritulininkai buvo pranašesni: po Jaroslavo Chairulin perdavimo 58-ąją minutę įvartį pelnė Marius Gaidys (1:2). Vilniaus „Lokių“ taktika – sutelkti šešių aikštės žaidėjų pajėgas – nepasiteisino: į nesaugomus vartus paskutiniąją rungtynių minutę įriedėjo trakiškio Mariaus Muraliaus pasiųstas ritulys (1:3).

Kitos dienos rungtynėse Vilniaus „Tauras“ priėmė svečius iš Kauno – „Bizonų-Bokštelio“ ledo ritulininkus. Tą vakarą kuklia sudėtimi žaidę kauniečiai po du kėlinius vykusios apylygės kovos, per trečiąjį palaužė „Taurą“ ir nugalėjo rezultatu 2:6 (1:0, 1:3, 0:3).

Jau nuo pirmojo kėlinio „Bizonai-Bokštelis“ užgulė vilniečių vartus ir „Tauro“ vartininkui teko atremti daug galingų tolimų kauniečių metimų. „Tauro“ ledo ritulininkams pavyko ne tik apsiginti, bet ir pirmiems pelnyti įvartį: 12-ąją minutę taiklų metimą atliko Mantas Milašauskas (1:0).

Antrasis kėlinys prasidėjo atsakomuoju „Bizonų-Bokštelio“ įvarčiu. Individualaus įvarčio autorius – Šarūnas Citavičius (1:1). Kauniečiai apsukų nemažino ir žaidžiant mažumoje tas pats Šarūnas Citavičius 23-iąją minutę išvedė Kauno komandą į priekį (1:2). „Tauras“ ginklų nesudėjo: po Jarkko Aine perdavimo Artūras Jermakovas rezultatą išlygino (2:2). Tačiau vilniečių klaida kainavo jiems įvartį: svečiams žaidžiant daugumoje „Bizonų-Bokštelio“ pranašumą atstatė Sergejus Kiršys (2:3).

Trečiasis kėlinys buvo lemiamas. „Taurui“ neužteko vien kovingos dvasios, o ir kauniečių žaidimas buvo techniškesnis. „Bizonų-Bokštelio“ vartų nepasiekė nė vienas „Tauro“ žaidėjų mestas ritulys ir praraja tarp priešininkų gilėjo. 45-ąją minutę įvartį į Kauno komandos sąskaitą įrašė Tomas Budrauskas (2:4), nepraėjus nė minutei pasižymėjo kaunietis Vytas Sakalauskas (2:5), o 59-ąją minutę paskutinį rungtynių įvartį pelnė Sergejus Kiršys (2:6).