Titulinis » naujienos » Vilniuje „Ober-Haus“ sutriuškino „Lokius“

Vilniuje „Ober-Haus“ sutriuškino „Lokius“

2017-10-26
Spalio 25-ąją dieną, kovoje prieš „Lokių“ ledo ritulio komandą „Ober-Haus“ užtikrintai iškovojo savo antrąją pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:13 (0:6, 2:1. 2:6).

Jau pirmajame kėlinyje „Ober-Haus“ ėmė sparčiai kaupti įvarčių sąskaitą. 2-ąją rungtynių minutę į „Lokių“ vartus taikliai smūgiavo Artūras Blažinskas (0:1), 3-iąją – Jaanus Rastas (0:2), 6-ąją – Artūras Gudanec (0:3), 9-ąją – Saulius Lynikas (0:4), 11-ąją – Jonas Matusevičius (0:5), o 14-ąją minutę paskutinį kėlinio įvartį „Ober-Haus“ komandai pelnė Vadimas Kozlovas (0:6).

„Lokių“ atsako teko laukti iki antrojo kėlinio pradžios. Pirmąjį taiklų smūgį „Lokiams“ padovanojo Sergejus Rybakovas (1:6). Pagaliau atradę savo žaidimą „Lokiai“ ilgai neleido priešininkams pelnyti įvarčių. Visgi 24-ąją minutę „Lokių“ vartininkas Tadeušas Rinkevičius neatrėmė „Ober-Haus“ žaidėjo Vadimo Kozlovo antrojo taiklaus metimo (1:7). Baigiantis kėliniui „lokys“ Edgaras Jašinas savo įvarčiu skirtumą sušvelnino (2:7).

Trečiojo kėlinio metu „Ober-Haus“  vėl ėmė ryžtingai tolti nuo varžovų. 43-iąją minutę ritulį į „Lokių“ vartus pasiuntė Artūras Blažinskas (2:8), 45-ąją – Ivanas Reis (2:9), o dar po kelių minučių pasižymėjo Andrius Nikolajevas (2:10). 56-ąją minutę radęs spragą „Ober-Haus“ gynyboje dar vieną įvartį „Lokiams“ pelnė Sergejus Rybakovas (3:10). Tačiau čia pat sekė atsakomieji Sauliaus Lyniko (3:11) ir Ivano Reis (3:12) įvarčiai. 58-ąją minutę „Ober-Haus“ vartininką Kristupą Pranckietį pergudravo ir taikliai į jo saugomus vartus smūgiavo Miroslavas Stankevičius (4:12). Paskutinį rungtynių taiklų metimą atliko rezultatyviausias to vakaro žaidėjas Vadimas Kozlovas (4:13).

Prie svarios „Ober-Haus“ pergalės daugiausia prisidėjo Vadimas Kozlovas (3 įvarčiai), Saulius Lynikas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Artūras Blažinskas, Ivanas Reis (2 įvarčiai), Artūras Gudanec (1 įvartis, 1 perdavimas), Jaanus Rastas, Jonas Matusevičius, Andrius Nikolajevas (1 įvartis), Remigijus Valickas (2 perdavimai), Renaldas Pelanis, Vytautas Krištopavičius (1 perdavimas).
„Lokių“ komandoje pasižymėjo Sergejus Rybakovas (2 įvarčiai), Edgaras Jašinas, Miroslavas Stankevičius (1 įvartis).