Titulinis » Naujienos » Vokietijoje - antrasis A. Boso įvartis

Vokietijoje - antrasis A. Boso įvartis

2018-09-21
Vokietijos antros lygos pirmenybėse (DEL2) rungtyniaujantis Arnoldas Bosas pelnė antrąjį savo įvartį šiame sezone, tačiau jo ekipai tai taškų neatnešė.

Lietuvio atstovaujama „Bayreuth Tigers“ komanda išvykoje 2:3 turėjo pripažinti „Hellbronner Falken“ ledo ritulininkų pranašumą. Tai buvo trečioji „tigrų“ nesėkmė iš eilės, po kurios taškų dar neturinti komanda lygoje dalinasi 12-14 pozicijomis.

Keturis kartus į vartus metęs A. Bosas antrajame kėlinyje (16:30) įvarčiu buvo išlyginęs rezultatą – 2:2, bet varžovai trečiajame kėlinyje pasižymėjo dar kartą ir sėkmingai apsigynę paliko „Bayreuth Tigers“ be taškų. Be pelnyto įvarčio, puolėjas pirmajame kėlinyje dvi minutes praleido ant nubaustųjų suolelio.

Pirmųjų naujojo sezono taškų A. Boso klubas toliau vaikysis jau sekmadienį, kai jie susitiks su „Lausitzer Fuchse“ komanda, kuri šiame DEL2 sezone dar nėra patyrusi nė vieno pralaimėjimo.