Titulinis » Naujienos » Vokietijoje penktadienį lietuviai liko be pergalių

Vokietijoje penktadienį lietuviai liko be pergalių

2019-09-28
Be pergalių penktadienį Vokietijoje liko antroje šios šalies lygoje (DEL2) žaidžiantis Tadas Kumeliauskas bei laipteliu žemiau („Oberliga“) rungtyniaujantis Arnoldas Bosas.

Rezultatyvų perdavimą penktadienį atlikusio T. Kumeliausko atstovaujama „EV Lansdhut“ išbarstė dukart turėtą dviejų įvarčių pranašumą ir po baudinių serijos 3:4 nusileido „Bietigheim Steelers“ ledo ritulininkams. Po šio pralaimėjimo DEL2 pirmenybėse jie išliko tryliktoje pozicijoje, tačiau yra sužaidę dviem mačais mažiau nei jų konkurentai.

Be tikslaus perdavimo pirmajam komandos įvarčiui, puolėjas iš Lietuvos šiame mače keturis kartus metė į vartus, laimėjo 8 ritulio įmetimus iš 19 bei užsidirbo dvi baudos minutes.

Pralaimėjimą „Oberliga“ starte patyrė Arnoldo Boso atstovaujamas „Indians“ klubas išvykoje 1:2 nusileidęs „Icefighters“ ekipai. Lietuvos rinktinės puolėjas šiame mače prie savo komandos įvarčio neprisidėjo ir užsidirbo dvi baudos minutes.