Titulinis » Rungtynių statistika

Rungtynių statistika

Vilniaus Geležinis vilkas U-14 - Svetlogorsko "Svetlogorec" U14

4:2 0:0 | 2:2 | 2:0
0 ( 0 | 0 | 0 )
Metimų skaičius - SOG
0 ( 0 | 0 | 0 )
0.00
Atremti metimai % - SVS
0.00
8 ( 4 | 0 | 4 )
Baudos minutės PIM
12 ( 2 | 2 | 8 )
0 ( 0 | 0 | 0 )
Laimėti įmetimai - FO %
0 ( 0 | 0 | 0 )
Teisėjai
Sidorov A. ,
Kulevičius T.
Linijos teisėjai
60:00 3 kėlinio pabaiga
60:00
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.35 Nikolaj Litviniuk
 
60:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.30 Albertas Grinevičius
 
59:15
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Įvartis - GOAL
Nr.88 Linas Dėdinas (8)
(Nr.10 Marijus Dumčius (3))
4:2
58:49
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Pertrauka - TIME-OUT
 
 
58:11
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Įvartis - GOAL
Nr.36 Mathias Simonsen (5)
(Nr.41 Artur Seniut (1))
3:2
55:28
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Bauda - HOOK
Nr.17 Denis Menščikov
2 min
52:02
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Bauda - ROUGH
Nr.5 Valerij Batasov
2 min
49:06
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Bauda - TRIP
Nr.71 Paulius Kanišauskas
2 min
46:01
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Bauda - TRIP
Nr.71 Paulius Kanišauskas
2 min
44:58
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Bauda - ROUGH
Nr.7 Maksim Semavin
2 min
40:35
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Bauda - HI-ST
Nr.10 Aleksandr Kanajev
2 min
40:00 3 kėlinio pradžia
40:00 2 kėlinio pabaiga
38:03
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Įvartis - GOAL
Nr.41 Artur Seniut (5)
(Nr.77 Jan Tuchto (3))
2:2
28:42
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Įvartis - GOAL
Nr.16 Aleksej Logačiov (2)
1:2
28:21
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Įvartis - GOAL
Nr.87 Ilja Bastrykin (2)
(Nr.5 Valerij Batasov (3), (Nr.10 Aleksandr Kanajev (5))
1:1
27:11
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Įvartis - GOAL
Nr.27 Artūras Jakubovič (1)
(Nr.88 Linas Dėdinas (3), (Nr.77 Jan Tuchto (2))
1:0
21:21
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Bauda - HOOK
Nr.71 Ilja Koval
2 min
20:00 2 kėlinio pradžia
20:00 1 kėlinio pabaiga
18:14
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Bauda - ELBOW
Nr.17 Ernest Misiuk
2 min
09:07
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Bauda - HOLD
Nr.80 Viacheslav Chulkov
2 min
01:03
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Bauda - TRIP
Nr.77 Jan Tuchto
2 min
00:00
Svetlogorsko "Svetlogorec" U14
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.35 Nikolaj Litviniuk
 
00:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-14
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.30 Albertas Grinevičius
 
00:00 1 kėlinio pradžia