Titulinis » Rungtynių statistika

Rungtynių statistika

Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12 - Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12

4:1 1:0 | 0:0 | 3:1
0 ( 0 | 0 | 0 )
Metimų skaičius - SOG
0 ( 0 | 0 | 0 )
0.00
Atremti metimai % - SVS
0.00
6.5 ( 3.9 | 2.6 | 0 )
Baudos minutės PIM
2.6 ( 0 | 2.6 | 0 )
0 ( 0 | 0 | 0 )
Laimėti įmetimai - FO %
0 ( 0 | 0 | 0 )
Teisėjai
Rudzinskas Vladislovas ,
Strimaitis Raimundas
Linijos teisėjai
45:00 3 kėlinio pabaiga
GOALKEEPER OUT - "Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12" vartininkas paliko aikštelę (Nr.72 Kernius Demitrijevas)
GOALKEEPER OUT - "Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12" vartininkas paliko aikštelę (Nr.33 Nikita Svist)
45:00
Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.33 Nikita Svist
 
45:00
Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.33 Nikita Svist
 
41:33
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Įvartis - GOAL
Nr.15 Simonas Valivonis (6)
(Nr.7 Laurynas Miliunas (9))
4:1
41:05
Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12
Įvartis - GOAL
Nr.4 Mantas Avsejenko (3)
3:1
39:13
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Įvartis - GOAL
Nr.24 Mykolas Škadauskas (16)
(Nr.76 Nojus Venskutonis (3))
3:0
35:03
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Įvartis - GOAL
Nr.24 Mykolas Škadauskas (15)
(Nr.15 Simonas Valivonis (4), (Nr.8 Dominykas Mažutaitis (6))
2:0
30:00 3 kėlinio pradžia
30:00 2 kėlinio pabaiga
29:28
Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12
Bauda - INTRF
Nr.28 Martynas Gulbickas
1.3 min
24:03
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Bauda - TRIP
Nr.87 Pijus Pranskevičius
1.3 min
23:22
Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.33 Nikita Svist
 
23:22
Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.79 Dmitrij Švec
 
23:22
Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12
Bauda - TRIP
Nr.99 Rapolas Bulovas
1.3 min
17:29
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Bauda - TOO-M
Nr.35 Adomas Laimutis
1.3 min
15:00 2 kėlinio pradžia
15:00 1 kėlinio pabaiga
14:11
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Įvartis - GOAL
Nr.24 Mykolas Škadauskas (14)
(Nr.7 Laurynas Miliunas (8))
1:0
13:50
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Bauda - INTRF
Nr.18 Otas Urvelis
1.3 min
10:43
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Bauda - CROSS
Nr.7 Laurynas Miliunas
1.3 min
08:15
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Bauda - CLIPP
Nr.8 Dominykas Mažutaitis
1.3 min
00:00
Vilniaus Geležinis vilkas-2 U12
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.79 Dmitrij Švec
 
00:00
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-12
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.72 Kernius Demitrijevas
 
00:00 1 kėlinio pradžia