Titulinis » Rungtynių statistika

Rungtynių statistika

Rungtynės pasibaigė po baudinių serijos

Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 - Klaipėdos Baltija-1 U10

4:5 1:2 | 3:2 | 0:0
0 ( 0 | 0 )
Metimų skaičius - SOG
0 ( 0 | 0 )
0.00
Atremti metimai % - SVS
0.00
0 ( 0 | 0 )
Baudos minutės PIM
0 ( 0 | 0 )
0 ( 0 | 0 )
Laimėti įmetimai - FO %
0 ( 0 | 0 )
Teisėjai
Krumkač Sergej
Linijos teisėjai
BAUDINIŲ SERIJOS PABAIGA
5 Baudinys - PS
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.1 Daniil Kuprys
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.23 Matas Kaupaitis
-
4:5
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.30 Eimantas Sinkevičius
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.89 Viltautė Jasinevičiūtė
Įvartis - GOAL
4 Baudinys - PS
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.1 Daniil Kuprys
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.39 Augustas Salecis
-
4:5
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.30 Eimantas Sinkevičius
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.33 Majus Montvydas
-
3 Baudinys - PS
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.1 Daniil Kuprys
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.35 Adomas Laimutis
Įvartis - GOAL
4:5
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.30 Eimantas Sinkevičius
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.87 Kiril Dubovskij
-
2 Baudinys - PS
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.1 Daniil Kuprys
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.28 Klaidas Petryla
-
4:5
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.30 Eimantas Sinkevičius
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.89 Viltautė Jasinevičiūtė
-
1 Baudinys - PS
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.1 Daniil Kuprys
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.32 Titas Bagdonas
-
4:5
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10 Nr.30 Eimantas Sinkevičius
Klaipėdos Baltija-1 U10 Nr.33 Majus Montvydas
Įvartis - GOAL
pratęsimo pabaiga
Pratęsimo pradžia
45:00 3 kėlinio pabaiga
36:00
Klaipėdos Baltija-1 U10
Įvartis - GOAL
Nr.89 Viltautė Jasinevičiūtė (7)
4:5
32:00
Klaipėdos Baltija-1 U10
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.1 Daniil Kuprys
 
32:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
 
30:00 3 kėlinio pradžia
30:00 2 kėlinio pabaiga
24:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10
Įvartis - GOAL
Nr.28 Klaidas Petryla (2)
4:4
22:00
Klaipėdos Baltija-1 U10
Įvartis - GOAL
Nr.89 Viltautė Jasinevičiūtė (6)
3:4
20:00
Klaipėdos Baltija-1 U10
Įvartis - GOAL
Nr.89 Viltautė Jasinevičiūtė (5)
3:3
18:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10
Įvartis - GOAL
Nr.39 Augustas Salecis (4)
3:2
17:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10
Įvartis - GOAL
Nr.28 Klaidas Petryla (1)
2:2
15:00 2 kėlinio pradžia
15:00 1 kėlinio pabaiga
09:00
Klaipėdos Baltija-1 U10
Įvartis - GOAL
Nr.33 Majus Montvydas (4)
1:2
04:00
Klaipėdos Baltija-1 U10
Įvartis - GOAL
Nr.27 Jakov Matveev (2)
1:1
02:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10
Įvartis - GOAL
Nr.32 Titas Bagdonas (5)
1:0
00:00
Klaipėdos Baltija-1 U10
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.1 Daniil Kuprys
 
00:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-10
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
 
00:00 1 kėlinio pradžia