Titulinis » Rungtynių statistika

Rungtynių statistika

Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A - Kaliningrado Zapad Rosii U11A

8:4 3:2 | 2:1 | 3:1
0 ( 0 | 0 | 0 )
Metimų skaičius - SOG
0 ( 0 | 0 | 0 )
0.00
Atremti metimai % - SVS
0.00
7.5 ( 3 | 3 | 1.5 )
Baudos minutės PIM
7.5 ( 1.5 | 4.5 | 1.5 )
0 ( 0 | 0 | 0 )
Laimėti įmetimai - FO %
0 ( 0 | 0 | 0 )
Teisėjai
Nepogodin ,
Nepogodin
Linijos teisėjai
45:00 3 kėlinio pabaiga
45:00
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.90 Aleksandr Barinovskii
 
45:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.46 Yahor Kaspiarovič
 
42:41
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (24)
(Nr.17 Matsvej Kaspiarovich (2))
8:4
40:16
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (23)
7:4
38:22
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - SLASH
Nr.76 Georgij Švec
1.5 min
37:34
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A (+1)
Įvartis - GOAL
Nr.4 Mantas Avsejenko (6)
(Nr.19 Miron Borodin (16))
6:4
37:29
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Bauda - INTRF
Nr.99 Daniil Taiurskii
1.5 min
32:34
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Įvartis - GOAL
Nr.71 Makhail Dudarchik (2)
5:4
30:00 3 kėlinio pradžia
30:00 2 kėlinio pabaiga
27:48
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.17 Matsvej Kaspiarovich (3)
(Nr.15 Maksim Tunkevič (7), (Nr.10 Aleksandr Tatarinovič (5))
5:3
25:30
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - CHARG
Nr.74 Justas Aukštakojis
1.5 min
23:33
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Bauda - TRIP
Nr.85 Artem Vetiutnev
1.5 min
22:21
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Įvartis - GOAL
Nr.89 Ivan Miklashevskii (4)
(Nr.19 Nikolay Matyushn (2), (Nr.2 Zahar Gorgulenko (2))
4:3
20:59
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - INTRF
Nr.15 Maksim Tunkevič
1.5 min
20:00
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Bauda - TRIP
Nr.85 Artem Vetiutnev
1.5 min
20:00
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Bauda - TRIP
Nr.85 Artem Vetiutnev
1.5 min
19:19
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (22)
4:2
15:00 2 kėlinio pradžia
15:00 1 kėlinio pabaiga
15:00
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.90 Aleksandr Barinovskii
 
15:00
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.20 Lev Nikonov
 
14:44
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Bauda - TRIP
Nr.10 Ilia Kiselev
1.5 min
14:22
Kaliningrado Zapad Rosii U11A (+1)
Įvartis - GOAL
Nr.71 Makhail Dudarchik (1)
3:2
13:04
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - ROUGH
Nr.15 Maksim Tunkevič
1.5 min
09:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - TRIP
Nr.42 Augustas Katkevičius
1.5 min
06:24
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Įvartis - GOAL
Nr.19 Nikolay Matyushn (5)
(Nr.89 Ivan Miklashevskii (2), (Nr.22 Nikita Iakovlev (3))
3:1
06:21
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (21)
(Nr.96 Ignas Ramanauskas (1))
3:0
04:58
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.15 Maksim Tunkevič (12)
(Nr.10 Aleksandr Tatarinovič (4), (Nr.4 Mantas Avsejenko (6))
2:0
00:43
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.17 Matsvej Kaspiarovich (2)
(Nr.21 Sebastian Dacevič (4))
1:0
00:00
Kaliningrado Zapad Rosii U11A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.20 Lev Nikonov
 
00:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.46 Yahor Kaspiarovič
 
00:00 1 kėlinio pradžia