Titulinis » Rungtynių statistika

Rungtynių statistika

Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13 - Vilniaus Geležinis vilkas žali U13

3:0 0:0 | 2:0 | 1:0
0 ( 0 | 0 | 0 )
Metimų skaičius - SOG
0 ( 0 | 0 | 0 )
0.00
Atremti metimai % - SVS
0.00
10.5 ( 6 | 4.5 | 0 )
Baudos minutės PIM
6 ( 3 | 3 | 0 )
0 ( 0 | 0 | 0 )
Laimėti įmetimai - FO %
0 ( 0 | 0 | 0 )
Teisėjai
Rudzinskas Vladislovas ,
Kaminskas Andrius
Linijos teisėjai
60:00 3 kėlinio pabaiga
45:00
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.22 Edvardas Pozniakovas
 
45:00
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.28 Lukas Bidlauskas
 
43:19
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Įvartis - GOAL
Nr.39 Augustas Salecis (4)
(Nr.35 Adomas Laimutis (7), (Nr.32 Titas Bagdonas (6))
3:0
42:17
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Pertrauka - TIME-OUT
 
 
40:00 3 kėlinio pradžia
40:00 2 kėlinio pabaiga
39:35
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Bauda - CHARG
Nr.55 Domas Girdauskas
1.5 min
37:44
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Bauda - CHARG
Nr.3 Danielius Gedutis
1.5 min
35:06
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Bauda - ROUGH
Nr.42 Augustas Katkevičius
1.5 min
34:58
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Bauda - CHARG
Nr.29 Ąžuolas Formalis
1.5 min
29:36
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Bauda - HI-ST
Nr.35 Adomas Laimutis
1.5 min
25:17
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Įvartis - GOAL
Nr.32 Titas Bagdonas (8)
(Nr.39 Augustas Salecis (5), (Nr.35 Adomas Laimutis (6))
2:0
24:04
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Įvartis - GOAL
Nr.7 Laurynas Miliunas (5)
(Nr.33 Ignas Kaupaitis (9), (Nr.42 Jonas Radzevičius (7))
1:0
22:02
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.22 Edvardas Pozniakovas
 
22:02
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.6 Jonas Bernardas Kaikaris
 
22:02
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.28 Lukas Bidlauskas
 
22:02
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
 
20:00 2 kėlinio pradžia
20:00 1 kėlinio pabaiga
19:34
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Bauda - TRIP
Nr.7 Laurynas Miliunas
1.5 min
18:51
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Bauda - TOO-M
1.5 min
16:30
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Bauda - TRIP
Nr.42 Augustas Katkevičius
1.5 min
08:01
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Bauda - TRIP
Nr.3 Domas Matvejenka
1.5 min
06:13
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Bauda - INTRF
Nr.42 Jonas Radzevičius
1.5 min
01:18
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Bauda - TRIP
Nr.35 Adomas Laimutis
1.5 min
00:00
Vilniaus Geležinis vilkas žali U13
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.6 Jonas Bernardas Kaikaris
 
00:00
Elektrėnų D. Kasparaičio LRM U-13
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
 
00:00 1 kėlinio pradžia